200-300 TL aralığında kulaklık önerisi

Bütçe
200-300 TL

kooi

Femtopat
Daha fazla  
Maksimum 200-300 TL aralığında, özellikle konfor bakımından sizi üzmeyen kulaklık önerilerinizi bekliyorum.

Bilginiz varsa/mümkünse 7.1 özelliğinin ne işe yaradığını, yokluğunun ne gibi eksikliklere sebep olacağını detaylı açıklarsanız da sevinirim, teşekkürler.

1 yıldır kullandığım ve çok memnun kaldığım bir kulaklık. Konforu gayet iyi. Sadece başlarda kulağınız biraz ağrıyabiliyor. Titreşim özelliği var basslara göre. Tavsiye ederim.
7.1 ise çok yönlü ses sistemi gibi diyebiliriz. Önden, arkadan, çaprazlardan ses verebiliyor diye biliyorum.

1 yıldır kullandığım ve çok memnun kaldığım bir kulaklık. Konforu gayet iyi. Sadece başlarda kulağınız biraz ağrıyabiliyor. Titreşim özelliği var basslara göre. Tavsiye ederim.
7.1 ise çok yönlü ses sistemi gibi diyebiliriz. Önden, arkadan, çaprazlardan ses verebiliyor diye biliyorum.
Açıklama ve öneriniz için teşekkür ederim. 7.1 özelliği olmayan kulaklıklarla FPS oyunlarda sesin nereden geldiği ile ilgili sorun yaşanır mı sizce?

Açıklama ve öneriniz için teşekkür ederim. 7.1 özelliği olmayan kulaklıklarla FPS oyunlarda sesin nereden geldiği ile ilgili sorun yaşanır mı sizce?

Onlar gerçek 7.1 değil ve Rampage kesinlikle önermem. Ayrıca CH321 stereo kullanıyorum eski Rampage 7.1 kulaklığımdan kesinlikle daha iyi.

Geri
Yukarı