200-300 TL Arası ATX Kasa Önerisi

sekoli123

Hectopat
Yer
İstanbul, Bakırköy
Daha fazla  
Meslek
Yer Hizmetleri Memuru
200-300 TL arası kasa almak istiyorum ama çok fazla marka vs var bir türlü seçemedim. İçinde PSU olmayan bir kasa alacağım. İlk önce sormak istediğim hangi markalar kalitelidir, hangilerinden uzak durmam gerekir? Zalman markası güzele benziyor.

Camlı istiyorum, renkli veya RGB fan olursa iyi olur.

Önerilerinizi bekliyorum ve en çok dikkat etmem gereken şeyler neler onları da kısa bir şekilde söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öneriler için teşekkürler. Siz neden satıyorsunuz :) İçinde kaç fan var ve ne kadardır kullanıyorsunuz?
Bir de neden hepsi Dark marka?
Öncelikle önerdiklerimi belirteyim, önerdiğim kasalar ihtiyacı fazlasıyla karşılayan, kullanıcısını üzmeyen modeller. Güç kaynağını ayrı alacağınızı belirttiğiniz için size fiyat/performans ürünleri önerdim hep. Dark'ın belirttiğim modelleri (özellikle n10 ve f40) rüştünü kanıtladı hep. Gerek bolca fan içermeleri, iyi havalandırma performansları, n10 modelinin fan kontrolcüsünün olması ve bunları ucuza alabilmek tüketicide tercih sebebi oldu. Eğer bol ledli bir kasa istiyorsanız kaçırmamanızı öneririm.
Benim satış sebebim ise kasayı masanın üzerine almak için daha küçük kasa almak isteğim. Fabrika çıkışında önde tek fanlı satılıyor. İsterseniz ben size ilave 1 fan daha veririm. 6 aydır kullandığım bir kasa.

Öncelikle önerdiklerimi belirteyim, önerdiğim kasalar ihtiyacı fazlasıyla karşılayan, kullanıcısını üzmeyen modeller. Güç kaynağını ayrı alacağınızı belirttiğiniz için size fiyat/performans ürünleri önerdim hep. Dark'ın belirttiğim modelleri (özellikle n10 ve f40) rüştünü kanıtladı hep. Gerek bolca fan içermeleri, iyi havalandırma performansları, n10 modelinin fan kontrolcüsünün olması ve bunları ucuza alabilmek tüketicide tercih sebebi oldu. Eğer bol ledli bir kasa istiyorsanız kaçırmamanızı öneririm.
Benim satış sebebim ise kasayı masanın üzerine almak için daha küçük kasa almak isteğim. Fabrika çıkışında önde tek fanlı satılıyor. İsterseniz ben size ilave 1 fan daha veririm. 6 aydır kullandığım bir kasa.
Evet kasalar güzel, iyi bi indirimle alabilirim. Bunlar hariç başka önerdiğiniz yok sanırım marka olarak falan?
Ben indirim beklediğim için kasayı hemen almayacağım o yüzden sizin kasayı almayı pek düşünmüyorum ama şunu sorabilirim memnun muydunuz? :)

O fiyat aralığına yok maalesef. Doların durumu belli olmadığı için firmalar indirime gitmiyor.
Kasamdan performans olarak şikayetim hiç olmadı. Sadece daha küçük bir kasa istiyorum. Masamda onu koymak için yeterli alan yok ve yerde duruyor. Evde bir adet köpeğim olduğundan yerdeki kasanın içinden sürekli köpek tüyü temizlemekten bezdim. Kullandığım yüksek performanslı 5 fanla hava sirkülasyonu çok güçlü olduğu için süpürge gibi çekiyor tüyleri :D

Anladım teşekkürler yardımın için (y)
O fiyat aralığına yok maalesef. Doların durumu belli olmadığı için firmalar indirime gitmiyor.
Kasamdan performans olarak şikayetim hiç olmadı. Sadece daha küçük bir kasa istiyorum. Masamda onu koymak için yeterli alan yok ve yerde duruyor. Evde bir adet köpeğim olduğundan yerdeki kasanın içinden sürekli köpek tüyü temizlemekten bezdim. Kullandığım yüksek performanslı 5 fanla hava sirkülasyonu çok güçlü olduğu için süpürge gibi çekiyor tüyleri :D

Dark r30 nasıldır?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı