300-400 TL ATX kasa önerisi

Berkay544

Hectopat
Daha fazla  
Anakartımı değiştireceğimden dolayı kasamı da değiştirmem gerekiyor çünkü şu anki anakartım microATX. Kasam da tam microATX destekliyor. Alacağım anakart ATX olduğundan kasayı da değiştirmem lazım. Şu iki kasayı buldum, hangisi daha iyidir hangisinin hava akışı daha iyidir ya da bu bütçeye önerebileceğiniz başka bir kasa var mı?
Captcha Verification
EVEREST RAMPAGE TORPEDO 4x120mm LED FAN USB 3.0 MidT ATX KASA - Vatan Bilgisayar
Birinde 4 fan, birinde 6 fan var. Bu işleride tam bilmediğimden 6 fanlı olanın daha iyi soğutacağını düşünüyorum ama yine de buraya bir sorayım dedim. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de kalite olarak birbirinden berbat kasalar. Fana göre kasa alınmaz. Öyle olsa herkes NZXT H500i yerine Dark N10 yapıştırırdı :D
Captcha Verification
Captcha Verification
Tamam haklısında bütçem bu pekde bilgili değilim diyorum böyle dalga geçmek yerine kasa önersen daha güzel olurdu bence.
Kalite olarak berbat diyorsunda bu bütçeye anca böyle kasalar var iyi bi kasa biliyosan önerebilirsin yani.

Tamam haklısında bütçem bu pekde bilgili değilim diyorum böyle dalga geçmek yerine kasa önersen daha güzel olurdu bence.
Kalite olarak berbat diyorsunda bu bütçeye anca böyle kasalar var iyi bi kasa biliyosan önerebilirsin yani.
Dalga geçmedim ve aşağıda kasa önerisinde bulundum gördüğünüz gibi :)

Dalga geçmedim ve aşağıda kasa önerisinde bulundum gördüğünüz gibi :)
Dark n10 modelini kötüler gibi söylemişsinde ondan öyle dedim kusura bakma.
Cooler Master MasterBox MB511 Midi-Tower Black computer case MCB-B511D-KANN-S01 - Nanokatalog

MasterBox MB511 | Cooler Master

Eğer bu üründe karar kılarsanız satın almadan önce Nanokatalog'a fan sayısını bir sorun.
Biraz inceledimde anladığım kadarıyla sadece 1 tane fanı var. O da pek iyi bir soğutma sağlamaz bence yani ek fanlar alınması gerekir ona da bütçem yetmez.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı