200-300 TL arası Bluetooth kulaklık

Maalesef ki saçmalık değil wifi ve bluetooth aynı frekans üzerinden çalışıyor eğer modeminiz 5ghz değilse böyle bir sorunla karşılaşmayı bekleyin. Mesela benim akıllı saatime bağlandığımda normal internet hızım 40 iken 10 a düşüyordu 5ghz modem aldım ve çözüldü.
Hocam iki tane bluetooth kulaklığım var ve normal bir kullanımda ne telefonda ne de bilgisayarda böyle bir sorun görmedim.

@batuhandivr 6-7 yıllık Netmaster 2.4GHz modem kullanıyorum. Bu konuda KS onu yazana kadar bundan haberim bile yoktu.

Anlamadığım; Airdots kullandım. Farklı olarak 450BT ve 500BT de kullandım. Bunlar Bluetooth ile çalışmıyor mu? Bunlarda da sorun yaşamadım Q10'da da?
Ben kesin yaşanacak ya da her yerde yaşanıyor demiyorum ama böyle bir gerçek var. İstediğiniz yer de bakıp görebilirsiniz. Wifi ve bluetooth aynı frekansı kullanır ve bu yüzden çakışma oluyor.

Maalesef ki saçmalık değil wifi ve bluetooth aynı frekans üzerinden çalışıyor eğer modeminiz 5ghz değilse böyle bir sorunla karşılaşmayı bekleyin. Mesela benim akıllı saatime bağlandığımda normal internet hızım 40 iken 10 a düşüyordu 5ghz modem aldım ve çözüldü.
Bu olay sadece bu kulaklığa mı özel?
Demir mi emin değilim. Emin olduğum tek şey fiyatına göre kralının kralı olduğu. Bu kadar arkasında durarak ve abartarak ürün savunmam. R5 1600AF ve Anker Q10 bir istisna. Rahatsız F/P ötesiler çünkü. Şişli civarındaysanız denettirebilirim isterseniz.
Hocam çok güzel övüyorsun 😁 ilk başta biraz abartı gibi geldi ama gerçekten kulaklık dediğin kadar var gibi.
Demir mi emin değilim. Emin olduğum tek şey fiyatına göre kralının kralı olduğu. Bu kadar arkasında durarak ve abartarak ürün savunmam. R5 1600AF ve Anker Q10 bir istisna. Rahatsız F/P ötesiler çünkü. Şişli civarındaysanız denettirebilirim isterseniz.
Hocam bu mesajı kaçırmışım kusura kalmayın. Şişlinin hangi tarafındasınız? Özelden mesaj atmayı denedim de bulamadım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı