200-300 TL bütçe PSU Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Kirve
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 829

Kirve

Hectopat
Merhabalar. PSU'mu değiştirmeye karar verdim. Yaklaşık 10-11 senelik bir PSU'dur. Eskidiğini ve yetersiz kaldığını düşünüyorum. Ayrıca elektriği düzgün ve kaçaksız az yakan ekonomik, performans olarak iyi bir PSU arıyorum.
Bütçem 200-300 TL.

Sistemim:
  • MSI Z370A PRO anakart
  • i3 8100 işlemci
  • MSI 1050 Ti Gaming X 4 g ekran kartı
  • 1X Corsair 2400MHz DDR4 8 GB RAM
  • 1X Corsair 3000MHz DDR4 8 GB RAM
  • Samsung 860 Evo 250 GB
  • 500GB Seagate (10 yıllık) HDD
  • 1TB WD (10 yıllık ) HDD
  • First X9 macrolu klavye
  • SteelSeries Rival 110 Mouse
  • Gamepower Medusa 7.1 Kulaklık
  • Microlab 2+1 Hoparlor
  • AOC 24g2U
Şöyle bir ürün buldum yorumları okudum pek kötü bir' yorumla karşılaşmadım ama PSU'lardan anlamadığım için buradaki bilgili ilgili kişilerin görüşünü almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Screenshot_20200129-121119_Samsung Internet.jpg

Sertifika gercektir. Gametech sertifikalari yalandir

Gametech, Gamepower, Powerboost, Dark, Frisby, Hadron, Everest, Rampage gibi abuk subuk ne idüğü belirsiz markalardan uzak durun. Youtubeda bu markaları göklere çıkaran kanalları boşverin onlar para karşılığı herşeyi övüyorlar zaten.

Gametech, Gamepower, Powerboost, Dark, Frisby, Hadron, Everest, Rampage gibi abuk subuk ne idüğü belirsiz markalardan uzak durun. Youtubeda bu markaları göklere çıkaran kanalları boşverin onlar para karşılığı herşeyi övüyorlar zaten.
Kesinlinkle katiliyorum. Sertifikasiz urunleri sertifikali diye satiyolar.
Kaynak: CLEAResult Plug Load Solutions

Kesinlinkle katiliyorum. Sertifikasiz urunleri sertifikali diye satiyolar.
Kaynak: CLEAResult Plug Load Solutions
Facebookda üye olduğum bazı bilgisayar grupları var, bu ürünleri önermeyince anama bacıma küfür yiyorum. O kadar ilahlaştırmışlar ki o mâlum youtube kanalını o adamın övdüğü hiç birşeyin kötü olacağına inanmıyorlar. James Donkey SSD almayın, Gamepower kulaklık almayın diyorum ''eee naapağk 700 Tele verip kingisnston mu alak'' diyorlar kafayı yiyorum. Türkçeyi katletmeleri ayrı, bu markaları iyi sanmaları ayrı ya.

Facebookda üye olduğum bazı bilgisayar grupları var, bu ürünleri önermeyince anama bacıma küfür yiyorum. O kadar ilahlaştırmışlar ki o mâlum youtube kanalını o adamın övdüğü hiç birşeyin kötü olacağına inanmıyorlar. James Donkey SSD almayın, Gamepower kulaklık almayın diyorum ''eee naapağk 700 Tele verip kingisnston mu alak'' diyorlar kafayı yiyorum. Türkçeyi katletmeleri ayrı, bu markaları iyi sanmaları ayrı ya.
James donkey .d
Fiyat performans ama daha ssd nin çiplerini nerden bulduklari belirsiz. Cogu firma urunlerini samsung un tam kalite almadigi artik parcalarla yapiyor
James donkey .d
Fiyat performans ama daha ssd nin çiplerini nerden bulduklari belirsiz. Cogu firma urunlerini samsung un tam kalite almadigi artik parcalarla yapiyor
Kaldi ki james donkey 3 mu 4 mu kac layer tbw belli dil

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı