200-300 TL PSU önerisi

serkanktm

Hectopat
i3 7100
4 GB RAM DDR4
Asus H110m PRO VD anakart
PSU 300 Watt

Merhaba, bilgisayarımın özellikleri böyle, takviye olarak 8 GB RAM ve 1060 ekran kartı almayı düşünüyorum, bunun için de daha iyi bir power'a ihtiyacım var. Fiyat/Performans olarak hangisini önerebilirsiniz? Bütçem 200-300 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master MasterWatt Lite 500W 80 Plus veya Cooler Master MasterWatt Lite 600W 80 Plus tercih edebilirsiniz. İki ürün de bütçenize uygun gibi gözüküyor.
Bu iki üründen uzak durun. Vasat PSU'lar. Yukarıda önerilen FSP Hydro modeli bu bütçede çok iyi iş yapar.

Bu iki üründen uzak durun. Vasat PSU'lar. Yukarıda önerilen FSP Hydro modeli bu bütçede çok iyi iş yapar.

Uzak durun demenizin nedeni nedir acaba? Fikirlerinizi merak ettiğimiz için soruyoruz yanlış anlamayın beğenmek zorunda değilsiniz tabii.

Öncelikle çok fazla ses şikayeti gördüm. İkinci olarak 11 ms Hold Up değeri var. İyi bir değer değil ve korkutuyor. Üçüncü olarak bu PSU hakkında buradan sourlar sorsam yanıtlayabilir misiniz? Mesela kullanılan fan modeli veya özellikleri nedir, PSU group regulated mı yoksa independently regulated mı? Terimleri İngilizce öğrendiğim için Türkçe söyleyemiyorum maalesef. Çeviremiyorum da bu terimleri.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı