200-300 TL bütçeli VDSL modem önerisi

yuksel celık

Kilopat
Merhaba, VDSL 35 Mbps bağlantı için modem önerisi istiyorum. Aynı anda 3-4 cihaz kablosuz olarak interneti kullanıyor (2 cep telefonu, 1 TV ve laptop) modem ve laptop arasında 1 duvar var. Tüm cihazlar için aynı anda maksimum internet verimini almam için ne tür bir modem önerirsiniz, nelere dikkat etmeliyim? Mediamarktan almayı düşünüyorum, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten alma şansınız varsa kesinlikle bu.

MediaMarkt için ise önerim budur.

İnternetten alma şansınız varsa kesinlikle bu.

MediaMarkt için ise önerim budur.

Yanıtınız için teşekkür ederim. İki modeme de baktım 2.4 GHz sanırım, dün kısa bir araştırma yaptım genelde 5 GHz öneriliyor, bu değer ne anlamda önemlidir sizce? Teşekkürler tekrardan

Yanıtınız için teşekkür ederim. İki modeme de baktım 2.4 GHz sanırım, dün kısa bir araştırma yaptım genelde 5 GHz öneriliyor, bu değer ne anlamda önemlidir sizce? Teşekkürler tekrardan

5 GHz'in Wi-Fi kapsama alanı dar olur. 1 oda bile değiştirsen çekim gücü zayıflar. Fakat modemin yakınında olan cihazlar için gayet güzel performans verir. 5 GHz bandına çıkmak istiyorsanız bütçe arttırmanız gerekiyor ayrıca.
Bütçe arttırırsanız düşünmeden bunu alabilirsiniz. Çift band destekli.

5 GHz'in Wi-Fi kapsama alanı dar olur. 1 oda bile değiştirsen çekim gücü zayıflar. Fakat modemin yakınında olan cihazlar için gayet güzel performans verir. 5 GHz bandına çıkmak istiyorsanız bütçe arttırmanız gerekiyor ayrıca.
Bütçe arttırırsanız düşünmeden bunu alabilirsiniz. Çift band destekli.

desteğiniz için çok teşekkürler, ilk iki modemden birini seçeceğim büyük ihtimal , sağolun

Yeni konular

Geri
Yukarı