PC için Xbox 360 kolu mu yoksa PS4 kolu mu daha iyi olur?

Pledgerr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarda FIFA 24 oynamak için kol almak istiyorum. Koyacağım linklerdeki ürünler çakma bunu ben de biliyorum fakat fazla bütçem yok. Bana F310 falan önermeyin. Sizce bu koyduğum linklerden hangisini almam daha mantıklı?

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarda FIFA 24 oynamak için kol almak istiyorum. Koyacağım linklerdeki ürünler çakma bunu ben de biliyorum fakat fazla bütçem yok. Bana F310 falan önermeyin. Sizce bu koyduğum linklerden hangisini almam daha mantıklı?

Genelde oyunlar Xbox kolları destekliyor ama sen bence PS4 kolu al görünüş açısından ve performans açısından daha iyi bence hem zaten X360CE programı üzerinden PS4 kolunu Xbox kolu olarak oyunlara gösterebiliyoruz.

Xbox kolu al geç hiç uğraşma programmış filan tak çalıştır her oyunu rahatça oyna

Yeni konular

Geri
Yukarı