200-300 TL Mekanik klavye tavsiyesi

Işık modu sadece 2 tane var. Birisi sürekli açık diğeri ise nefes alma. Hissiyatı için yorum yapmam doğru olmaz çünkü ilk mekanik klavyem ama switchler gayet yumuşak ve kırmızı switchteki gibi tam basmana gerek yok, ortalarda bir yerde algılıyor. Ses olarakta switch gayet sessiz ses keycapten geliyor buda rahatsız edici bir ses değil.
Numpadsiz önerebileceğiniz var mı acaba ?
Önerinizi bekliyorum
Numerik tuş takımı olmasına gerek var mı? yoksa ona göre öneride bulunacağım. Şahsen numerik tuş takımını hiç kullanmadığım için büyük bir klavyenin masamda yer kaplamasını tercih etmiyorum.

James Donkey 619 önerirmisiniz peki?
Gerçeği söylemek gerekirse, James Donkey firmasını daha önce duymamıştım, şimdi biraz araştırma yaptıktan sonra çoğunlukla olumlu yorum yapıldığını gördüm. Kişisel bir deneyimim olmadığı için çok net birşey söyleyemiyorum ama yazılanlara göre firmanın fiyat performansı pozitif bir izlenim veriyor.
Gerçeği söylemek gerekirse, James Donkey firmasını daha önce duymamıştım, şimdi biraz araştırma yaptıktan sonra çoğunlukla olumlu yorum yapıldığını gördüm. Kişisel bir deneyimim olmadığı için çok net birşey söyleyemiyorum ama yazılanlara göre firmanın fiyat performansı pozitif bir izlenim veriyor.
Bu arada ingilizcen varsa şurdaki incelemeye bir göz atabilirsin James Donkey 619 Review - Mechanical Keyboard Info

İngilizcem iyi değil ne yazık ki :)
Apex M400 vazgeçtim james donkey ürünlerine yönelmeye karar verdim hem daha hesaplı kötü ürünlerde üretmiyorlar kulanan varsa james donkey 619 yorum yazabilirmi?
@
James donkey 612 kullanıyorum memnunum.
Yanlış bilmiyorsam kailh switch var JD 612 de sizce konforlu mu ? Memnun musunuz ? James donkey 619 almaya karar verdim ama kailh blue switchli modeli kalmış sadece bide hangi renk switch kullanıyorsunuz ? Mavi ise çok ses çıkıyor mu? Cevaplarsanız çok mutlu olurum 😀

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı