200-300 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Ben anlamıyorum daha önce de kulaklık önerilerinde JD 712 demiştim gine gülücük filan atıyordunuz? Size yorumları gösteriyorum alan kişilerin fikirlerini gösteriyorum aldığınız ne olduğu belli olmayan kulaklığın 10 tane yorumu yok siz hala gelmişsiniz vatanı savunur gibi kulaklığı savunuyorsunuz.
İnsan kalitelisini kullanmadıkça kullandığı en iyi kulaklığı en kalitelisi sanıyor ve olumsuz yanlarını normal kabul edebiliyor. Maalesef ülkenin büyük bir çoğunluğu bilinçli tüketici değil.

Ben anlamıyorum daha önce de kulaklık önerilerinde JD 712 demiştim gine gülücük filan atıyordunuz? Size yorumları gösteriyorum alan kişilerin fikirlerini gösteriyorum aldığınız ne olduğu belli olmayan kulaklığın 10 tane yorumu yok siz hala gelmişsiniz vatanı savunur gibi kulaklığı savunuyorsunuz.
JD711 Modelini Önerirmisiniz

Tavsiye etmem hocam 712 ile aynı iş.

Ya sabır ya, tabii binlerce satılan üründe sorun olur sorunlu gelir bozulur bir elektronik cihazdır anlatamıyorum galiba. Sizin cihazın 10 tane yorumu olduğu için tavsiye de edemiyoruz sorunu olan var mı? 10 tane yorumu varsa toplasan belki 100 tane satılmıştır JD712 size ne yaptı bu kadar düşmansınız bu kulaklığa?

JD711 modelini önerir misiniz?

712'yi tavsiye ederim hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya sabır ya tabii ob binlerce satılan üründe sorun olur sorunlu gelir bozulur bir elektronik cihazdır anlatamıyorum galiba sizin cihazın 10 tane yorumu olduğu için tavsiyede edmeiyoruz sorunu olan var mı 10 tane yorumu varsa toplasan belki 100 tane satılmıştır JD712 size ne yaptı bu kadar düşmansınız bu kulaklığa.

712'yi tavsiye ederim hocam.

Bir ürünü tavsiye ederken o sitedeki yorumlara bakıyorsunuz yani. Güzel taktikmiş :). Amazona da geliyor bu ürün fakat sık sık stoklar tükeniyor. Tabii siz büyük ihtimal sadece Trendyol Hepsiburada gibi sitelerde geziniyor olabilirsiniz. Neyse eğer alıcı kişi bunları yaşamaya hazır olsun diyorum.

1643635327552.png

Tabii hocam. Sizce ne demeliyim? Bilgimizin olmadığı konularda kötü ve yanıltıcı tavsiyeler vermek etik midir?

İnsan kalitelisini kullanmadıkça kullandığı en iyi kulaklığı en kalitelisi sanıyor ve olumsuz yanlarını normal kabul edebiliyor. Maalesef ülkenin büyük bir çoğunluğu bilinçli tüketici değil.
Ben şu an Corsair Void Elite kullanıyorum, daha önce 2 sene JD 712 kullandım. Ve JD 712'yi sonuna kadar tavsiye edebilirim. Sizin kriterlerinize göre ben önerebilirim herhalde değil mi JD 712'yi?

Ben şu an Corsair Void Elite kullanıyorum, daha önce 2 sene JD 712 kullandım. Ve JD 712'yi sonuna kadar tavsiye edebilirim. Sizin kriterlerinize göre ben önerebilirim herhalde değil mi JD 712'yi?

Hocam aman o kulaklığı ağzınıza almayın 30 saniye sonra kendini bilmez bir arkadaş önce yorumunza gülücük atacak sonra 200 liraya aldğığı bir
DANDİK
kulaklığını savunucak benden demesi.

Geri
Yukarı