200-300 TL VDSL2 modem önerisi

Yessjett

Hectopat
Daha fazla  
W9970 bende var memnunum. Bütçen var zaten o zaman daha güçlü olan W9977 modelini alabilirsin. Aralarındaki fark şunlar: Tether App desteği, gigabit ethernet desteği ve 3. anten yani değer.

ASUS DSL-AC51 300MBPS-433MBPS VDSL DESTEKLİ KABLOSUZ-AC 2 PORT ADSL2+ MODEM
Şöyle bir ürün buldum tavsiye eder misiniz ? Fakat aklıma şöyle bir şey takıldı bunda ethernet girişi var mı ? Yani kabloyla bilgisayarıma bağlayabileceğim bir yer ?
Portlar
1 x RJ11 for xDSL
2 x RJ45 for WAN/LAN
Ethernet yazan bir yer göremedim portlarda ama ?
2 tane RJ45(Ethernet) portu olması kötü. TP-Link TD-W9977 300 MBps Wireless Gigabit VDSL/ADSL Modem Fiyatı öneririm.

Zaten 1 tanesini kullanıyorum ? Sorun değil o yüzden. O ürünün yorumlarını okudum memnun kalan yok neredeyse. DSL-AC51 de ona göre daha çok özellik var. Tavsiye etmez misiniz ?

Aralarında yaklaşık 100TL gibi bir fark var. Değer mi değmez mi acaba? Yani bir modem, ne kadar şey değişebilir ki aslında ?
Tp-lınk Td-w9970 4 Port Vdsl2 Modem+router - n11.com
Asus Dsl-n16 300mbps Ewan, Vpn, Vdsl,adsl, Fiber Modem/router - n11.com
Şu ikisi arasında kaldım o zaman. Sanırım Asus'da mobil uygulama var, TP-LINK'te yok. Benim için büyük bir artı oluyor bu.
Sanırım Asus'u tercih edeceğim.

Yani ben bir modeme 100TL daha fazla versem benim ping değerlerimde internet hızımda bir değişiklik gözlenir mi ?

Aralarında yaklaşık 100TL gibi bir fark var. Değer mi değmez mi acaba? Yani bir modem, ne kadar şey değişebilir ki aslında ?
Tp-lınk Td-w9970 4 Port Vdsl2 Modem+router - n11.com
Asus Dsl-n16 300mbps Ewan, Vpn, Vdsl,adsl, Fiber Modem/router - n11.com
Şu ikisi arasında kaldım o zaman. Sanırım Asus'da mobil uygulama var, TP-LINK'te yok. Benim için büyük bir artı oluyor bu.
Sanırım Asus'u tercih edeceğim.

Yani ben bir modeme 100TL daha fazla versem benim ping değerlerimde internet hızımda bir değişiklik gözlenir mi ?
Tether App var ama W9970 desteklemiyor W9977 destekliyor. W9977 daha güncel bir model. Sen diğer özelliklerini kullanacağın için W9977 öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı