200-300 TL'ye aydınlatmalı klavye önerisi

• Konuyu başlatan meteL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 66
  • Görüntüleme 2B
Alınmaz da anlayan yok ki, kendisine 2 yıl dayanınca "sağlam mükemmel" ürün oluyor.
Valla ben de bilmiyorum uzun zamandır yeni klavye almadım. 2 adet klavyem var biri a4 tech, biri logitech kablosuz. İkisi de en az 12-13 senelik ve çalışıyorlar. Ama maalesef ışıkları yok.

Arkadaşlar kavganız bol olsun da, arkadaş konuda sessiz bir klavye istemiş. Sizin attığınız hemen hemen bütün klavyeler ses yapan klavyeler değil mi yoksa yanılıyor muyum?

Hocam millet neden bu kadar ön yargılı bu Rampage markasına vallahi kafam basmıyor. Ürünleri aşırı kaliteli asla değildir onu savunamam. Ama dayanıklılık konusunda iyidir. Tabii ki bütün yaptıkları ekipmanlar iyi olamaz bu bilinen markalardada var mesela Razer BlackShark V2 güzel bir örnek ama Razer Kraken X Lite'ı öven 1 kişi görmedim forumda. Yani kalite genelde markadan markaya değil modelden modele değişmektedir[aradaki fiyat farkını boşverin mantığını anlattım] Rampage fanboyu değilim ama Rampage markasına gerçekten çok abartılı ön yargı var.

İnternet Cafe sahibi olan abime sordum Rampage klavye aldığına memnun musun tavsiye eder misin aldığım 10 tane Rampage klavyenin 7 tanesi 1 ay gitmeden tuşları basmamaya başladı 1 tanesi sadece adamakıllı gitti oda 1 yıl dayandı diğer 2 klavyede tuşları silindi 1 ay kullanılmış şimdi göz göre göre ben bu Rampage markasını kime önereyim kendim bizzat şahit oldum bende Rampage markasına haksızlık yapıldığını düşünüyordum bu olay yaşanmadan önce artık soğudum kendisinden vereceğiniz paraya yazık olur benden demesi.

Arkadaşlar kavganız bol olsun da, arkadaş konuda sessiz bir klavye istemiş. Sizin attığınız hemen hemen bütün klavyeler ses yapan klavyeler değil mi yoksa yanılıyor muyum?
Membran klavyeler bu bütçede en az ses çıkaran klavyeler, alternatif olarak blue switchler var ama daktilo gibi ses çıkarıyorlar :D

İşte ben göremedim sessiz klavye önerilerden. Gözümden mi kaçtı acaba?
Hocam önerilen klavyeler membran zaten, sessiz dediğiniz Logitech'in ofis klavyeleri gibiyse o tür klavyelerde aydınlatma bulmak zor.

Hocam önerilen klavyeler membran zaten, sessiz dediğiniz Logitech'in ofis klavyeleri gibiyse o tür klavyelerde aydınlatma bulmak zor.
Aslında keşke o şekilde olsa. Mesela Philips Spk8274 tam olarak istediğim türde ama pahalı o da.

Arkadaşlar slim ya da chiclet olarak geçiyor sanırım bu tarz ve ışıklı klavye var mı önerebileceğiniz. Bütçemi 650'ye kadar çıkardım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı