200-300TL Arası Mekanik Klavye

334709

Hectopat
Mouse almıştım geçen birkaç günde. Şimdi de klavye alacağım. Şu an fiyatlar artmış durumda, duruma göre 400TL civarı da önerirseniz indirim bekleyip alabilirim. Önceliğim Red Switch ancak öneriniz varsa Blue Switch'de alabilirim. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
Cevap yok mu?

Son düzenleme:
Acilyeti yoksa İtopya günün indirimleri ya da İncehesap Gaming gecesini takip edin. Bu arada hoşunuza giden klavyeleri listelerseniz indirime girdiğin bu klavye neymiş diye araştırmaya gerek kalmadan alabilirsiniz.

Öneri olarak ben Rampage KB R91 modelini bayram öncesi 230TL gibi bir fiyata almıştım. Şu an 270 civari olmuş ve indirim kovalarsaniz daha iyi bir klavyeyi 300 bandında alabilirsiniz diye düşünüyorum. Klavye hakkında geri bildirimim, ben pek RGB tutkunu değilim 15+ Rainbow moda sahip klavye, ben bastigimda tuşun etrafindaki RGB'lerin aydinlandigi modu kullaniyorum sadece. Kötü yanları ise sert basmalarda orta seste yay sesi geliyor ve bilek desteği kalitesi klavyenin ana malzeme kalitesinden uzak. Sırf bilekdesteği yaptık demek için yapılmış gibi geldi bana.

Calypso'nun özellikleri su geçirmez, Katana'nın özellikleri her tuşa farklı renk adanabiliyor yani RGB olması, Trust GXT 890'ın özelliklerini bilmiyorum. Onun dışında hepsi Outemu Switch zaten.

Geri
Yukarı