300TL Mekanik Klavye Önerisi

kaboom295

Hectopat
Daha fazla  
Bütçe en fazla 400TL. Fiyat ne kadar az olursa o kadar iyi olur. Red switch olursa iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum.

K68 tuzlu geldi ise Gigabyte K83 önerirdim ama stoklarda kalmamış gibi duruyor. Motospeed CK101 Outemu red switch veya CK61 Kailh white box switch bu fiyat segmentinde iyi tercihlerdendir.

Son düzenleme:

Ben bu klavyeyi satın aldım, mekanik değil mekanik hisli. Oldukça memnunum, materyal kalitesi, tuş basımı ve hisleri gayet güzel. Space tuşuna alışmam zaman aldı ve en sevdiğim özelliği Windows tuşunu kilitleme.

Bütçe en fazla 400TL. Fiyat ne kadar az olursa o kadar iyi olur. Red switch olursa iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum.
Trust gxt 890 cada isimli klavye var bende gayet memnunum ve fiyatı 230 tl. RGB ve Mekanik outemu red switch. Sizi marka yanıltmasın önemli olan switchleri bu outemu daha farklı markalardada kullanılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı