200-350TL Gaming mouse önerisi

O fiyat aralığında kronik sıkıntılı g102 ve g300s gibi farelere bakma bile. Sana önerim Razer deathadder v2 mini ya da Razer viper mini olacaktır. Dediğim mouselar da her şeyiyle aynı tek farkları tasarımları ve çok küçük bir boyut farkı elinize de uyarsa bu ikisinden birini almanızı öneririm.

O fiyat aralığında kronik sıkıntılı G102 ve G300s gibi farelere bakma bile. Sana önerim Razer DeathAdder V2 Mini'ya da Razer Viper Mini olacaktır. Dediğim fareler da her şeyiyle aynı tek farkları tasarımları ve çok küçük bir boyut farkı elinize de uyarsa bu ikisinden birini almanızı öneririm.

G300s in kronik sıkıntısı nedir? 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum.

190 TL'ye almıştım. 2 yıldır kullandığıma da bakılırsa iyi ki almışım.
Çift tıklama sorunları var ben de zamanında kullandım 2 yıl boyunca memnun kaldım. Sonrasında çift tıklama sorunu çıktı ve değiştirdim o zamanın parası ve yılıyla kötü bir seçenek değildi ama şu zaman ve fiyat için kesinlikle tercih edilecek bir mouse değil.

Çift tıklama sorunları var ben de zamanında kullandım 2 yıl boyunca memnun kaldım. Sonrasında çift tıklama sorunu çıktı ve değiştirdim o zamanın parası ve yılıyla kötü bir seçenek değildi ama şu zaman ve fiyat için kesinlikle tercih edilecek bir mouse değil.

Cevabınız ve bilgilendirdiginiz için teşekkür ederim. Birkaç ay sonra bu sorunlar bende de çıkmaya başlar diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı