200-400 TL arası işlemci soğutucu önerisi

SE-224-XT-r varken diğerlerine bakılmaz. İster kırmızı, ister siyah, ister beyaz olanını al, artan bütçeyle de bir tane AB120R ekle, Arctic'lere falan taş çıkartır.

Merhaba bende aynı ürünü almak istiyorum acaba ileride RGB fan alınca stok fan arka tarafa takılır mı? 2 fan olarak kullanabilir miyim herhangi bir aparat alıp anakarta giriş için.

Takılır, gerekli braketler kutusundan çıkıyor.

Peki şu an en fazla 300TL'ye önerdiğiniz başka soğutucu var mı? OC yapmayı bilmediğimden düşünmüyorum ama ileride yaparsam diye Max 400TL'lik soğutucu mu almalıyım ama 400TL olması için 2-3 hafta beklemem lazım.
300-320TL civarını şu an alabilirim.

400 liraya alsan alsan SE-224-XT-ARGB alırsın, bahsettiğim modelin ışıklı versiyonu sadece. 250 liraya 224-XT en iyisi.

Arctic Freezer 34 almak daha mantıklı değil mi ileride fan da eklenebiliyor veya.
Aerocool Cylon 4 almak? Tek fanlı Arctic'in performansı ile SE224XT arasında bir fark var mıdır?

SE-224 ikisinden de daha iyi, içinden çıkan macunu da daha üstün ve daha fazla.
ID-COOLING FrostFlow X 120 sıvı soğutmasını gördüm bu alınır mı sizce 400tlye eğer son kararım 2 si arasında. Bekleyip bunu almak mantıklı mı? Eğer değilse SE-224 alacağım kesin.
SS6.PNG

120'lik AiO pek önermem ki FFX120 150W TDP iken 224-XT 180W. Pompa ve su içermeyip dahili macununun daha iyi olması da cabası.

Ürünü almak için girdim fakat siyah ve beyazında stok yok acaba stoğa girer mi kırmızıdan da bir tane kalmış fakat görünüşünü beğenmedim. Arkası ve üstünün görüntüsü kötü gözüktü. Alabileceğim bir yer var mı bildiğiniz beyaz veya siyahı.

Aynısını ben de düşünmüştüm, benim sistemim de ARGB ışıklandırma ve siyah genel olarak. Ancak üst kısmı siyah, fanını arkaya taktım. Öne de ikinci fan olarak AB120R ekledim, gayet güzel gözüktü. Görüntüden yana içinde kalmasın yani, güzel duruyor. Hatta galerimde olması lazım, kasanın fotoğrafını yükleyeyim sen de gör ihtişamını :).
20210413_234516.jpg

Geri
Yukarı