0-400 TL arası işlemci soğutucu taysiyesi

Ahmet ALTUNOK

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir PC almayı düşünüyorum. MSI tabanlı olmasını istiyorum ve MSI'ın güncel anakartlarında tek tuşla OC yapma özelliği var. Ben de yapmayı düşünüyorum. Bu nedenle bir soğutmaya ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. İşlemcim Intel i5 6600K. LGA 1151 soket. Bütçem en fazla 400 TL. Soğutucu alacak olsanız siz ne alırdınız? (Açıkcası gönlümden sıvı soğutma geçiyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben corsair den şaşma derim.sonra pişman olabilirsin.Silverstone tundra ile alakalı iyi yorumlar okumadım.
Şahsen AMD FX8350 ile Corsair H80İ V2 kullanıyorum.Zalman Z11 Neo 6 Fan Lı kasa ile.İslemci sıcaklığı başlangıçta 12-13 C civarında.Aşırı yükte 45 C yi geçmedi.

Ben corsair den şaşma derim.sonra pişman olabilirsin.Silverstone tundra ile alakalı iyi yorumlar okumadım.
Şahsen AMD FX8350 ile Corsair H80İ V2 kullanıyorum.Zalman Z11 Neo 6 Fan Lı kasa ile.İslemci sıcaklığı başlangıçta 12-13 C civarında.Aşırı yükte 45 C yi geçmedi.

Ama pahalı ve küçük radyator önerdiğin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı