200-500 bin TL araç önerisi

Vay be, yazıklar olsun diyeyim ne diyeyim.
Nankör insanlara ne desek azdır.
Sıkıntılı tip görünce şutlamıyor musun?

Şurada 3-5 sene daha hayatın tadını çıkarıp ondan sonra evlenmeyi düşünüyorum yaş 22 oldu 27-30 geldiği zaman mecbur evlilik çıkacak ortaya. Sıkıntılı tip dolu ortalık kimin ne olduğu belli olmuyor.

Şurada 3-5 sene daha hayatın tadını çıkarıp ondan sonra evlenmeyi düşünüyorum yaş 22 oldu 27-30 geldiği zaman mecbur evlilik çıkacak ortaya. Sıkıntılı tip dolu ortalık kimin ne olduğu belli olmuyor.
Keyfine göre takıl, insanın kanının kaynadığı gençlik dönemi bir dâhâ gelmiyor sonuçta.
Evlilikte tercih işi ama iyi dişi bulunca kaçırmamak gerekiyor.

Benim kafam da evliliğe uymuyor şimdilik, ciddi ilişkiye çıkarım olmazsa sıcak bakmam.

Kararınızı verdiniz mi? Eğer vermediyseniz biraz daha detaylı istek verirseniz ona göre öneri yapabilirim. İç hacim, LPG falan.
Bu arabaya bindim, eski komşumuzda vardı. Ama bu da aynı şekilde, savruluyordu sağa sola.
Sizin bindiğiniz E60 olabilir mi? Bu arabalar 10 silindirli 5.0 motorlu 0-100'e 5 saniyenin altında ulaşıyor ve 100 KM'de yaklaşık 25 litre yakıt tüketiyorlar. Böyle donanımlı bir arabanın yol tutuşunun üst düzey olması lazım. Belki arkadaş itişli olduğu için size öyle gelmiştir. Tabii bir xDrive olmaz.

Kararınızı verdiniz mi? Eğer vermediyseniz biraz daha detaylı istek verirseniz ona göre öneri yapabilirim. İç hacim, LPG falan.

Sizin bindiğiniz E60 olabilir mi? Bu arabalar 10 silindirli 5.0 motorlu 0-100'e 5 saniyenin altında ulaşıyor ve 100 Km'de yaklaşık 25 litre yakıt tüketiyorlar. Böyle donanımlı bir arabanın yol tutuşunun üst düzey olması lazım. Belki arkadaş itişli olduğu için size öyle gelmiştir. Tabii bir xDrive olmaz.

Evet, araç E60mış. Gerçekten çok güçlüydü o araç.

Insignia yol tutuşu konusunda (muadil motor ve çekiş) sınıfının en iyilerinden. Mondeo belki daha iyi olabilir. Rakipleri Passat, Avensis gibi araçlar konfor olarak önde olabilir ama yol tutuşunda gerideler.
Nedense bu insignialar virajda hep kaza yapıyorlar. O anlamda kötü dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı