200-500 TL kulak içi kulaklık önerisi

okangumus600

Decapat
Daha fazla  
Bende bir tane rastgele kulaklık vardı, 2 hafta sonra bozuldu. Yeni bir kulak içi kulaklık arıyorum. Uzun süre götürsün istiyorum. Fiyatı da 200 TL. Üzerine bir miktar çıkabilir. Şimdiden teşekkürler.

Attığınız ürün 400 TL. 200 TL fiyat bandında hiç bir kulaklık bulamazsınız, en azından kaliteli olanları.

Ha kaliteli olmasına gerek yok diyorsanız, BİM marketlerde 25 TL'ye kulak içi var, alırsın ondan alabildiğin kadar, bozulunca değiştirirsin.

Hocam hiç görmedim. Bu arada siz bluetooth istememişsiniz size abimin kullandığı kulaklığı önerebilirim.
ROSSTECH Rs-90 Pro Anc Mikrofonlu Metal Tasarım Kablolu Kulak Içi Kulaklık Ve Özel Taşıma Çantası Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL ses kalitesi gayet iyi dedi bana.
Güzel bir kulaklık değil, birinin söylemesi ile ses kalitesi anlaşılmaz.

Attığınız ürün 400 TL. 200 TL fiyat bandında hiçbir kulaklık bulamazsınız, en azından kaliteli olanları.

Ha kaliteli olmasına gerek yok diyorsanız, BİM marketlerde 25 TL'ye kulak içi var, alırsın ondan alabildiğin kadar, bozulunca değiştirirsin.

Güzel bir kulaklık değil, birinin söylemesi ile ses kalitesi anlaşılmaz.

Hocam var mı öneriniz? 500TL'ye kadar çıkabilirim.

Bu fiyatlara herkesin önerdiği bir kulaklık diyin o zaman hocam😅 ben olabilecek şeyleri söylüyorum. Zaten kulak içi kulaklıkta forum çok öneri yapmıyor.
200 TL'ye olabilecek pek bir şey yok, fiyatına değmez ama.
Hocam var mı öneriniz? 500TL'ye kadar çıkabilirim.
Konuyu neden 200 TL olarak açtığınızı sorabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı