200-500 TL kulak içi oyuncu kulaklığı tavsiyesi

ftftc_

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar genellikle Steam PUBG ve Valorant oynuyorum. Tamamiyle oyuna odaklı bir kulaklık olabilir sıkıntı değil. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyun için kulak içi kulaklık iyi değil oyun için 7.1 Surround destekleyen headset tarzı kulaklık lazım size emin olun ister alacağınız kulak içiye 1000 TL verin en dandik headset kulaklığa sahip olan adam sizden daha avantajlı olacaktır.

Hocam oyun için kulak içi kulaklık iyi değil oyun için 7.1 Surround destekleyen headset tarzı kulaklık lazım size emin olun ister alacağınız kulak içiye 1000 TL verin en dandik headset kulaklığa sahip olan adam sizden daha avantajlı olacaktır.
Hocam ihtiyacım olan şey kulak içi kulaklık ben size kulak ici alıyım mı diye sormuyorum. Zaten steel series arctis 5 kulaklığa sahibim. Laptop tavsiyesi altına bilgisayar topla laptop işine yaramaz der gibi lütfen ama!!!

Hocam ihtiyacım olan şey kulak içi kulaklık ben size kulak ici alayım mı diye sormuyorum. Zaten SteelSeries Arctis 5 kulaklığa sahibim. Laptop tavsiyesi altına bilgisayar topla laptop işine yaramaz der gibi lütfen ama!

Valorant tarzı oyunlar oynuyorum diyorsun ondan diyorum. Kusra bakma ben öneremem sana 500 TL'nin boşa gitmesinin altında ezilip kalırım.

500₺ olmak zorunda değil 200₺'lik şu kulaklık işini görebilir de diyebilirsin :) tavsiyen yoksa ilgi için teşekkürler.

Ben yine de söyleyeyim. Razer hammerhead ve HyperX Cloud Earbuds iyidir. (Kulaküstü istemediğin dikkate alınarak yazılmıştır, o tarz oyunlar için bu tarz kulak içiler tavsiyem değildir.

Geri
Yukarı