500 TL kulak içi oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
500

Ardaydin0

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar günlük hayatta müzik dinlemek için ve Valorant gibi oyunlarda ses kasabilmek için bir kulaklık arıyorum yani hem günlük hayat hem oyun kulaklığını bir arada halletmek istiyorum çok üst düzey bir oyun performansı olmasına gerek yok yine de adam gelirse duyabileyim 70 TL'lik kulaklıklar gibi olsa gecikme süresi vs sıkıntı olmaz bütçem 500 TL.

Kulak içi kulaklıklar pek oyun için olmuyor, ucuza bir kulak içi alıp kalan parayla farklı kulaklık almak nasıl geliyor?

Ucuz kulak içi istemiyorum dışarıdaki sesi kesmesi ve dışarıya ses vermemesi çok önemli.
İstekleriniz bütçe için biraz yüksek gibi geliyor ama pek bilgim olmadığından yorum yapmayacağım.

İstekleriniz bütçe için biraz yüksek gibi geliyor ama pek bilgim olmadığından yorum yapmayacağım.

TaoTronics SoundLiberty 97 kullanıyordum 400 TL kendisi şu an ben 180'e almıştım ve dışarı seste vermiyordu seside kesiyordu ama oyun performansını bilemediğim için sormak istedim denize düşürdüm kulaklığı 😅

Çoğu kişi yüksek ses seviyesinde dışarı ses verdiğini söylemiş yine de teşekkürler.

Bu ürünü kendim de kullanıyorum. Evet yüksek ses seviyesine sahip, sesi dışarı verme konusuda doğru ama ses %75 üzeri olması gerek. Ve otobüs motoru vb. Yanındaysanız duyulmaz. Bu bütçede alınabilir en iyi silikonsuz kulaklık odur.

Geri
Yukarı