200 bin sıralama ile bilgisayar mühendisliği üniversite önerisi

Bende hortlatayım konuyu bari.😁 bana da 200 bine gireceğim gibi geliyor. Artık 13 günde ne kadar yükseltirsem. 2022 YKS'ye göre önerebileceğiniz yerler var mı? Karadeniz bölgesi önceliğim şu an.

Bende hortlatayım konuyu bari.😁 bana da 200 bine gireceğim gibi geliyor. Artık 13 günde ne kadar yükseltirsem. 2022 YKS'ye göre önerebileceğiniz yerler var mı? Karadeniz bölgesi önceliğim şu an.
Hocam biraz geç cevap verdim ama mezun ihtimalin varsa mezuna kal. Yoksa bir seviye (50K) üstündeki tüm üniversiteler aynı zaten. En azından bilgisayar mühendisliği için öyle.

Hocam biraz geç cevap verdim ama mezun ihtimalin varsa mezuna kal. Yoksa bir seviye (50k) üstündeki tüm üniversiteler aynı zaten. En azından bilgisayar mühendisliği için öyle.

Tam tahmin ettiğim gibi geldi sayısal 200 bin. Normalde tercih yapmak istiyordum ama birkaç motive ile tekrar hazırlanmaya karar verdim. :) yıldız teknik motivesi var şu an.

hocam merhaba bende şuan 11.sınıfım bilgisayar mühendisliği istiyorum ne önerirsiniz bana, benimde tahminim 200k sıralama civarı yaparım diye düşünüyorum
Hocam tavsiyem sıralamanı bi tık daha yukarıga çekmen. Çünku bilgisayar mühendisliğı puanlarında son 2-3 yılda ciddi artış var. Benim girdiğim sene 140k ile alan bölüm şu an 95k ile alıyor. Zaten 11. sınıfsın, düzenli ve verimli çalışma ile sıralamanı daha da iyi bir yere çekebilirsin.

Hocam tavsiyem sıralamanı bi tık daha yukarıga çekmen. Çünku bilgisayar mühendisliğı puanlarında son 2-3 yılda ciddi artış var. Benim girdiğim sene 140k ile alan bölüm şu an 95k ile alıyor. Zaten 11. sınıfsın, düzenli ve verimli çalışma ile sıralamanı daha da iyi bir yere çekebilirsin.
Kızmayın bana ama bir sorum olacak işsizlik kaygısı yaşıyor musunuz yoksa garanti işim olur diyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı