200₺ Klavye-Mouse Seti Önerisi

Duymaman normal çünkü Motospeed daha yeni yeni ürünlerini Türkiye pazarına sunuyor. Ama biraz araştırma ile markanın güvenilirliğini anlayabilirsin.

Peki önerdiğiniz klavye mekanik mi yoksa o hissi veren klavyelerden mi? Bir de MasterKeys Lite ile karşılaştırınca hangisi daha iyidir?

Peki karşılaştırma kısmına gelince MasterKeys mi yoksa bu mu? Bir de bu klavye de ses açıp kapatma tuşu bulunuyor mu ve TR karakterler var mı?
Klavyede türkçe karakter yok. Ses açıp kapama tuşu direkt yok ama belli kombolarla klavye üzerinden ses açıp kapatabiliyorsunuz. Birde switchi outemu yerine jixian olduğu için daha sessiz bir klavye. Sadece klavyede tuş yüksekliği fazla olduğu için biraz bileğiniz ağrıyabiliyor. Ben bu klavyeyi seçerdim sizin yerinizde olsam.Ama anlattıklarıma göre yine sizin için en doğru kararı siz vereceksiniz.:)

Klavyede türkçe karakter yok. Ses açıp kapama tuşu direkt yok ama belli kombolarla klavye üzerinden ses açıp kapatabiliyorsunuz. Birde switchi outemu yerine jixian olduğu için daha sessiz bir klavye. Sadece klavyede tuş yüksekliği fazla olduğu için biraz bileğiniz ağrıyabiliyor. Ben bu klavyeyi seçerdim sizin yerinizde olsam.Ama anlattıklarıma göre yine sizin için en doğru kararı siz vereceksiniz.:)

Sizce mekanik olayı bu kadar önemli midir? Yoksa mekanik hisliler de aynı kaliteyi verir mi?

Sizce mekanik olayı bu kadar önemli midir? Yoksa mekanik hisliler de aynı kaliteyi verir mi?
Aradaki farkı @Barış Tolon gerçekten çok güzel anlatmış bir okuyun diyorum.
Motospeed ürünleri usb den aldığı elektrikle bile bozulabiliyor. Önermiyorum
Evet önceden öyle 1-2 şikayet bende okudum ama koskoca Motospeed bunu düzeltmekten aciz değildir ve düzeltmiş ki son zamanlarda böyle bir şikayet duymadım okumadım:).

Aradaki farkı @Barış Tolon gerçekten çok güzel anlatmış bir okuyun diyorum.
Evet önceden öyle 1-2 şikayet bende okudum ama koskoca Motospeed bunu düzeltmekten aciz değildir ve düzeltmiş ki son zamanlarda böyle bir şikayet duymadım okumadım:).

Yurt dışından getirirsem eğer garantisi olmayacak ama değil mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı