200 Mbps saniyede ne kadar indirir?

Hyperf1low

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i7 4770-ASUS Q87M-PLUS/BM6AE - Samsung 16 GB (2x8) DDR3 1333 MHZ Dual - MSİ GTX 1060 6GB GAMİNG X - Transcend 128GB 2.5" SATA III SSD720-Toshiba 500GB DT01ACA050- Seagate Momentus ST9500325AS 500 GB HDD
Forza yüklüyorum saniyede 6 ila 8MB indiriyor normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Torrent'den deniyorum ondan dolayı olabilir mi? Hız ayarlarını falan yaptım interneti deneyeyim diye.

Hocam netlimiter diye bir program var kullanımını atayım bekleyin Epic Games İndirme Hızı Arttırma Tüyoları - Dijitekno burada netlimiter programına tıklayın indirin sonra Torrent'in oraya sag tık yapın yeni kural yapın sınırlayıcıyı ise 30 Mbps yapın iyi indirmeler bu sorunu cözecektir cözerse cözüm olarak işaretleyin.
@Hyperf1low oldu mu hocam.

Son düzenleme:
Hocam netlimiter diye bir program var kullanımını atayım bekleyin Epic Games İndirme Hızı Arttırma Tüyoları - Dijitekno burada netlimiter programına tıklayın indirin sonra Torrent'in oraya sag tık yapın yeni kural yapın sınırlayıcıyı ise 30 Mbps yapın iyi indirmeler bu sorunu cözecektir cözerse cözüm olarak işaretleyin.
yapıyorum fakat otomatik 5e sabitliyor
Hocam 35 yazın direk Discord varsa söyleyin oradan yardımcı olayım.
Discord doğrulama kodu istiyor telefon yanımda değil ondan uzun zamandır giremiyorum Max 10 MB çıkarabildim 35 yazıyorum fakat artıcağı haline düşüyor 300KB kadar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı