Galax RTX 4060 alınır mı?

İnsanların kullandığı malzemeleri bilmeden, onların eşyaları hakkında küçümser yorumlara gerek yok. Belki de kaliteli mslzeme kullanıyor.

Tamam ben de @furkan445566'ya katılıyorum bütçesini arttırabiliyorsa Gigabyte alabilir.

Konumuz ile de ilgisi yok ayrıca. Alakasız konularla hiç tanımadığımız insanları durup dururken kırmaya gerek yok.

Ben o yazdıklarıma ona kişisel olarak söylemedim ve empati yaparak yazdım.

Galax'ın 4070 Ti Super ex sg 1Click OC modelini alalı 2 gün oluyor. Galax'ın en iyi modeli olmasına rağmen sesi cidden fark edilebilir seviyede fazla. Kart 70-72 derece arasında çalışıyor bu arada. Ortama göre sıcaklık değişebilir. Ben kulaklık kullanmadığım için rahatsızlık veriyor. Tabii ki undervolt yaptım oyun içinde fazla ses çıkarmadan oynayabiliyorum. Bu model giriş seviyesi olduğu için sesi kesinlikle rahatsız edecektir. 4060 için en giriş modelini ya da ASUS ROG gibi modelleri almaktansa. Gigabyte'ın giriş-orta arası modeli olan eagle alınır.

Arkadaşlar çok kararsız kaldım uzun süre Galax 4060 kullanan biri var mı ve derecesi en fazla kaçları gördü bilgi verebilir mi acaba?

Arkadaşlar çok kararsız kaldım uzun süre Galax 4060 kullanan biri var mı ve derecesi en fazla kaçları gördü bilgi verebilir mi acaba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kart ısınmıyor, bozulmuyor(diğerlerinden fazla yani) ama fan sesi diğerlerinden biraz fazla.

Galax marka ekran kartı evet fiyat performans ekran kartı olabilir ama 12 13 k bütceniz varsa Gigabyte RTX4060 windorce OC 8 GB almanızı öneririm sonuçta Gigabyte'dır Galax da çift yönlü soğutma yoktur ve soğutma borusu aliminyumdur biraz daha koyup metal suğutmalı soğutmada iyi bir ekran kartı almanızı öneririm.

Windforce'un soğutması Galax'tan kötü :D Galax gayet iyi ve köklü bir markadır, alınır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kart ısınmıyor, bozulmuyor(diğerlerinden fazla yani) ama fan sesi diğerlerinden biraz fazla.

Bu videodaki Galax'ın orta seviyeye konumlandırdığı ex modeli. Aynı kalibrede değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı