₺200 Mikrofonu İyi Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Goksah

Hectopat
Merhaba, hem dizüstü bilgisayarda hem de cep telefonumda kullanmak için kulaklık arıyorum (3.5mm). Mikrofon benim için çok önemli, muhteşem olmasına gerek yok fakat en azından "iyi" olmasını tercih ederim. Kablolu veya kablosuz olması fark etmiyor. Daha önce pek bu tarz kulaklıklar almadığım için bu alanda kendini ispatlamış markaları da bilmiyorum maalesef. Bu sebepten bir marka tercihim yok. Önerileriniz için teşekkür ediyorum şimdiden.

1646833023238.png

Bunlara bakmanızı tavsiye ederim çok iyi.

Eki Görüntüle 1326737

Bunlara bakmanızı tavsiye ederim çok iyi.

Ben tavsiye etmem çabuk arzalanıyor.

Merhaba, hem dizüstü bilgisayarda hem de cep telefonumda kullanmak için kulaklık arıyorum (3.5mm). Mikrofon benim için çok önemli, muhteşem olmasına gerek yok fakat en azından "iyi" olmasını tercih ederim. Kablolu veya kablosuz olması fark etmiyor. Daha önce pek bu tarz kulaklıklar almadığım için bu alanda kendini ispatlamış markaları da bilmiyorum maalesef. Bu sebepten bir marka tercihim yok. Önerileriniz için teşekkür ediyorum şimdiden.
Bütçe nedir ?

Tek jak girişi var.

Aynı üründen babam kullanıyordu zaten, mikrofon kalitesi nasıl peki?

Mikrofon kalitesinden habersizim arkadaşım derste müzik dinliyordu onunla bana da verdi bayağı hoşuma gitti yani uzun kullanmadım bütçeniz kısıtlı olduğu için bunu tavsiye ettim I11 I12 tarzı AirPods'lara gitmeyin sakın çok çabuk bozuluyor benim vardı bozuldu.

Ben tavsiye etmem çabuk arzalanıyor.

Bütçe nedir ?
Başlığa yazmıştım, maksimum 200₺.
Mikrofon kalitesinden habersizim arkadaşım derste müzik dinliyordu onunla bana da verdi bayağı hoşuma gitti yani uzun kullanmadım bütçeniz kısıtlı olduğu için bunu tavsiye ettim I11 I12 tarzı AirPods'lara gitmeyin sakın çok çabuk bozuluyor benim vardı bozuldu.
Mikrofon benim için en önemli konumda kulaklık seçerken şu anda. Teşekkür ederim öneriniz için internetten bulurum diye düşünüyorum mikrofon testlerini.

O bütçedeki kablosuz kulaklıkların neredeyse hiçbirinin mikrofonu iyi değil.
JBL C100SI öneririm, bütçenizin altında ama güzel bir kulaklık.
Ben, eğer alabiliyorsanız, bunu almanızı öneririm.

O bütçedeki kablosuz kulaklıkların neredeyse hiçbirinin mikrofonu iyi değil.
JBL C100SI öneririm, bütçenizin altında ama güzel bir kulaklık.
Ben, eğer alabiliyorsanız, bunu almanızı öneririm.
Bu uçlu kulaklıklar kulağımı acıtıyor o sebepten bu tarz kulaklık alamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı