500 TL'ye mikrofonu iyi kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

ouzzz

Hectopat
Makaleler
1
Yer
C:\Windows\System32
Daha fazla  
Müzik dinlemek ve telefon görüşmeleri yapmak için kulaklık bakıyorum. 500-600 liralık bütçem var. Piyasada çeşit çeşit markaların birçok kulaklığı mevcut araştırdıkça kafam karıştı. Örneğin birinde LDAC var ama ANC yok, diğerinde ANC var, baslar kötü, ötekinde baslar tizler iyi ama mikrofonu kötü, dip ses var falan filan. Yüksek ses kalitesi olan (mümkünse LDAC), dip ses sorunu olmayan, silikon uçlu, mikrofon kalitesi fena olmayan bir kulaklık arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum hocalarım. İyi Sosyaller :)

En beğendiğim bu oldu, silikon uçlu olsa hemen sipariş verecektim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet tam aradığım kulaklık hocam sağolun. Birkaç saat kulaklıkları inceledim ama bunu gözden kaçırmışım. Benim baktığımdan 100 tl farkla aktif gürültü önleme, daha uzun kullanım süresi ve silikon uçlara sahip. Kulaklığın tek eksiği kızılötesi sanırım, kulaktan çıkardığımızda oynatılan medyayı otomatik durdurmuyor.

Yanlış da biliyor olabilirim ama LDAC sadece Sony telefonlarda var diye bir yazı okumuştum sanırım. LDAC teknolojisi Sony'nin olduğu için telefonlarda diğer markalara satmadıklarını söylüyorlardı.

Evet tam aradığım kulaklık hocam sağ olun. Birkaç saat kulaklıkları inceledim ama bunu gözden kaçırmışım. Benim baktığımdan 100 TL farkla aktif gürültü önleme, daha uzun kullanım süresi ve silikon uçlara sahip. Kulaklığın tek eksiği kızılötesi sanırım, kulaktan çıkardığımızda oynatılan medyayı otomatik durdurmuyor.

12 mm sürücü boyutu gerçekten gözleri üstüne çekiyor.

Şeffaf mod ANC LDAC vb özellikleride cezbedici.

Yanlış da biliyor olabilirim ama LDAC sadece Sony telefonlarda var diye bir yazı okumuştum sanırım. LDAC teknolojisi Sony'nin olduğu için telefonlarda diğer markalara satmadıklarını söylüyorlardı.
İlk zamanlarda Sony sadece kendi ürettiği cihazlarda kullanıyordu sonradan diğer markalara da satmaya başladı. Android 8'den beri akıllı telefonlar bu codec'i destekliyor fakat Apple desteklemiyor, onun kendine ait yüksek çözünürlüklü codec'i var kendi ürünlerini satabilmek için.

12 mm sürücü boyutu gerçekten gözleri üstüne çekiyor.

Şeffaf mod ANC LDAC vb özellikleride cezbedici.
Amazon yurtdışından geliyormuş ürün o yüzden 116 liralık ithalat ücretiyle beraber 760 TL oluyor fiyatı. Acaba bu fiyata daha iyisini ya da daha uygun fiyata emsalini bulabilir miyim ki?

İlk zamanlarda Sony sadece kendi ürettiği cihazlarda kullanıyordu sonradan diğer markalara da satmaya başladı. Android 8'den beri akıllı telefonlar bu Codec'i destekliyor fakat Apple desteklemiyor, onun kendine ait yüksek çözünürlüklü Codec'i var kendi ürünlerini satabilmek için.

Amazon yurt dışından geliyormuş ürün o yüzden 116 liralık ithalat ücretiyle beraber 760 TL oluyor fiyatı. Acaba bu fiyata daha iyisini ya da daha uygun fiyata emsalini bulabilir miyim ki?

Bu fiyata süper kulaklık bende düşünüyorum almayı.

1K civarına Samsung Buds 2 ona da bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı