200 TL akıllı saat önerisi

Razor1

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 200-250 lira bandında arama yapabileceğim ve mesaj görüntüleyebileceğim akıllı saat bakıyorum. Dandik olsun istemem ama çok da yoğun kullanmayacağım için pahalı bir şey istemiyorum. Kullananlardan öneri verebilecek olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. 200-250 lira bandında arama yapabileceğim ve mesaj görüntüleyebileceğim akıllı saat bakıyorum. Dandik olsun istemem ama çok da yoğun kullanmayacağım için pahalı bir şey istemiyorum. Kullananlardan öneri verebilecek olan var mı?

200-250 lira arasında aklıma tek gelen akıllı bileklikler var. Xiaomi Mi Band serileri güzel diye biliyorum. Babamda Mi Band 3 serisi vardı ve gayet memnun. F/P bir ürün.

Bu fiyatta arama yapılabilecek cihaz bulunmuyor ama kullandığım Galaxy fit 2'yi tavsiye edebilirm. Kısa mesaj gönderme ve arama reddetme özelliği var.

Bu fiyatta arama yapılabilecek cihaz bulunmuyor ama kullandığım Galaxy fit 2'yi tavsiye edebilirm. Kısa mesaj gönderme ve arama reddetme özelliği var.
Anladım teşekkürler. Arama cevaplama özelliği olsun istiyorum. Bu tarz saatlerin fiyatları ne kadardan başlıyor bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı