200 TL altı 120 GB SSD önerisi

Aynen öyle. Harf atamazsan format diskini seçeceğin ekranda SSD'yi göremeyebilirsin.

Herhangi bir problem yok SSD'de. Bununla alakalı açtığım konular var.
Windows 10 linkini atabilir misin? Üstteki arkadaş attı fakat bozuk link. Technopat'ın vardı sanki.

Aynen öyle. Harf atamazsan format diskini seçeceğin ekranda SSD'yi göremeyebilirsin.

Herhangi bir problem yok SSD'de. Bununla alakalı açtığım konular var.
Aynen öyle, aynısını ben de attım hocam.

Windows 10 linkini atabilir misin? Üstteki arkadaş attı fakat bozuk link. Technopat'ın vardı sanki.
Direkt sitesinden indirebilirsin aslında.
Buradan eski sürümlerin de ISO dosyalarına erişebilirsin.

Direkt sitesinden indirebilirsin aslında.
Buradan eski sürümlerin de ISO dosyalarına erişebilirsin.
Aynen öyle, aynısını ben de attım hocam.
Patriot öneriyorsunuz sonuca göre sanırım. Önbellek bu kadar önemli mi? Amazon ile hiç alışveriş yapmadım. Papara kardıma yükleyip Amazon'dan satın almaya çalışırsam para yetersiz hatası alırım diye korkuyorum. Şikayetvar sitesinde bu tarz şikayetler gördüm. Kredi kartım ile alırsam da Amazon Prime üyeliğinden her ay para kesebilir düşüncesine kapıldım. Kredi kartından satın alacağım sanırım. 8 TL zaten Prime üyeliği.

Tercihimi sanırım Patriot üzerinden yaptım. Amazon üzerinden satın alıp Amazon Prime ücretsiz denemesini kullanarak hızlı teslimat özelliğiyle sipariş edeceğim. Herkese çok teşekkürler.

Patriot öneriyorsunuz sonuca göre sanırım. Önbellek bu kadar önemli mi?
Evet, öyle. DRAM bulundurmayan SSD'ler genelde çabuk performanstan düşer, eskir. Patriot'taki DRAM 32 MB, SRAM olarak geçiyor. DRAM'in alternatif bir çözümü, çoğu SSD'de bulunur ama Gigabyte'ta o da yok. Apacer da tercih edilebilir, aynı kontrolcüyü kullanıyorlar. Bellek üreticileri farklı sadece. Patriot'un belleklerini Micron, Apacer'ın Toshiba üretiyor.

Amazon üzerinden Papara'ya geçmeden önce ininal kartımla Bloody B120 almıştım, bir sorun olmadı.

İstediğin link burada ama Microsoft'un kendi sitesinden aracı indirmeni öneririm. Benim mi beceriksizliğim bilmiyorum fakat buradaki ISO dosyasını farklı bilgisayarlardan 2 kez indirmeme rağmen bilgisayarıma format atamamıştım (Kurulum başlıyor da takılı kalıyordu). Sıfır veya eski USB farketmeksizin.

Bu arada ben de HP S600'ü ya da HP S700'ü önerebilirim. Sağlam SSD'dir. :)

Herkese çok teşekkürler. Son kararım Patriot Burst 120 GB modelini almak. Umarım sorun yaşamam.
Bu arada ben de HP S600'ü ya da HP S700'ü önerebilirim. Sağlam SSD'dir. :)

Teşekkürler. Fakat Patriot almaya karar verdim.

Geri
Yukarı