200 TL bandında hızlı çevirince takılmayacak mouse önerisi

Yani Akakçe koyduysa güvenilirdir bence. Yine de araştırabilirsiniz konusu vardır herhalde.

Hmm diğer sitelerden fiyatlarına bakayım olmazsa arkadaşın attığı Rampage'yi ya da ASUS'u düşüneceğim. Trendyol üzerinden de satışları varmış direkt oradan alacağım teşekkür ederim arkadaşlar.

Hmm diğer sitelerden fiyatlarına bakayım olmazsa arkadaşın attığı Rampage'yi ya da ASUS'u düşüneceğim.

Onları düşünmeyin bile. Rampage olan model 60 IPS ve 15G sensöre sahip. Adeta çöp. ASUS TUF M3 olan ise 100 IPS ve 20G sensöre sahip. Attığım modellerde ise Corsair marka olanlar 220 IPS ve 30G sensöre sahip. Aorus M3 modeli ise 200 IPS ve 50G sensöre sahip. Hızlı çevirince takılmaması için bu IPS ve G değerlerinin yüksek olması çok önemli. Attığım modellerin dışına çıkmayın derim.

Onları düşünmeyin bile. Rampage olan model 60 IPS ve 15G sensöre sahip. Adeta çöp. ASUS TUF M3 olan ise 100 IPS ve 20G sensöre sahip. Attığım modellerde ise Corsair marka olanlar 220 IPS ve 30G sensöre sahip. Aorus M3 modeli ise 200 IPS ve 50G sensöre sahip. Hızlı çevirince takılmaması için bu IPS ve g değerlerinin yüksek olması çok önemli. Attığım modellerin dışına çıkmayın derim.

Aorus modelini sepetime ekledim yarın kartıma para atıp siparişini vereceğim mousepadi de buldum bir tık kalitesiz duruyor ama en fazla ne kadar kötü olabilir değil mi?

Aorus modelini sepetime ekledim yarın kartıma para atıp siparişini vereceğim mousepadi de buldum bir tık kalitesiz duruyor ama en fazla ne kadar kötü olabilir değil mi?

Yani mouse padler hakkında fazla bilgi sahibi değilim maalesef. İyi veya kötü olması çok bir şey fark ettiriyor mu bilmiyorum. 40 liraya alınır gibi ama kargo da ücretsizmiş.

Hocam el boyutunuz nedir Corsair fareler küçük gibi duruyorda.

Yeni konular

Geri
Yukarı