Mouse hızlı çevirince dönmüyor

Daha fazla  
PUBG Mobile oynarken fareyi hızlıca sağa veya sola çevirdiğim zaman oyun bunu algılamıyor sanki. Fareyi aniden çevirdiğimde karakter yön değiştirmiyor. Bu yüzden yavaşça döndürmek zorunda kalıyorum. Bilgisayarımda başka oyun olmadığı için sorun PUBG'de mi bilemiyorum fakat masaüstünde hızlı bir şekilde sağa sola çevirsem imleç sorunsuz hareket ediyor. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Mouse: Stalker Warrior X5.
Mouse pad: Razer goliathus 70*30

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG Mobile oynarken fareyi hızlıca sağa veya sola çevirdiğim zaman oyun bunu algılamıyor sanki. Fareyi aniden çevirdiğimde karakter yön değiştirmiyor. Bu yüzden yavaşça döndürmek zorunda kalıyorum. Bilgisayarımda başka oyun olmadığı için sorun PUBG'de mi bilemiyorum fakat masaüstünde hızlı bir şekilde sağa sola çevirsem imleç sorunsuz hareket ediyor. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Mouse: Stalker Warrior X5.
Mouse pad: Razer Goliathus 70*30

Sorunu çözdün mü?

Arkadaşlar sorunu çözdüm GameLoop'un ayarlarından 720P'den 1080P'ye çekeceksiniz tuş atama yerinden fareyi kaldırın ve geri koyun sağ tık a atacak onu alt tuşuna atayın ve sıfırla deyin sorun çözülüyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı