Alıcı 200 TL Blue Switch Mekanik Klavye

Hielaph

Kilopat
Makaleler
2
Maksimum 200 TL bütçe ile Blue Switch mekanik klavye arıyorum. İzmir içi elden almayı planlıyorum öncelikle. Diğer şehirlerden sahibinden.com GeT ilanı ile alabilirim. Satmak isteyen varsa ulaşabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Blue Switch ben pek önermem. Uzun süre kullanınca adamın kulağını çok tırmalıyor. MX Brown veya Red daha mantıklı olur bence. Karar sizin tabi ki :)

Blue Switch ben pek önermem. Uzun süre kullanınca adamın kulağını çok tırmalıyor. MX Brown veya Red daha mantıklı olur bence. Karar sizin tabi ki :)
Kulaklık taktığım için sorun yok :) Blue switch'i tuş hassasiyeti ve hissi için istiyorum. Red ve brown biraz nasıl diyeyim eski microsoft klavyeler varya onlarla aynı hissi veriyor bana.

Kulaklık taktığım için sorun yok :) Blue switch'i tuş hassasiyeti ve hissi için istiyorum. Red ve brown biraz nasıl diyeyim eski microsoft klavyeler varya onlarla aynı hissi veriyor bana.
Red switche pek katılmıyorum ama MX Brown'da biraz haklısınız. Red switchin bir ses testine bakın isterseniz :) Doğru, blue switchin hissiyatı daha iyi. Bu arada klavyem Microsoft :(

Yeni konular

Geri
Yukarı