200 TL Bütçeye Tablet Önerisi

Dediğin tablet televizyonlarda satılanlarla aynı. Sen beni dinle 60 Tl fazla ver. Ama kaliteli bir ürün al. Ben kullanmıştım Tab 3 ü. Gayet de güzel tablet çoğu oyunu açıyor ve sıkıntı olmadan oynatıyor.

Tab3 en iyi seçenek gibi duruyor ama siz bilirsiniz.

Zaten işlemci güzel olsa bile. Diğer bileşenlerden baya bi kısmışlardır. Ve şunu söyleyeyim. O tablet şarj konusunda berbat olabilir. Çünkü tablet çok ucuz. Sana şöyle anlatayım;
O tablet Casper 'ın I7 4770K nın yanına GT640 koyması gibi bir şey olmuş. Yani çok saçma.

Yanlış bilgilendirme
Casper Via 7" tablet öneriyorum. Şubat'ta aldığımda 210 TL olsa bile şuan 100'lere inmiştir. Android 4.2 ama 4.1 ile gelirse güncellemesini indirebilirsiniz. Stabil olması için de Play Store'dan ücretsiz olarak "Galaxy Launcher" indirin (Nikao yapımcısına ait olan). Ve Clean Master kurun. Bende bu tablet var ve GTA San Andreas'i orta ayarlar ile rahat oynuyorum. Minecraft kasarsa bile Real Racing 3'te sıkıntı yok. Öneririm ;)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı