3.000 TL bütçeye tablet önerisi

Varteg

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Gazeteci
Klavyesi olursa çok daha iyi olur office excel ve okul kullanımı için lazım.

Kalan paraya klavye çözersiniz, ayrıca iPad 6. Nesil’de olabilir. (2. El)

Kesinlikle Apple almanı tavsiye ederim. Ama o fiyat bandında da Sıfır Apple tablet bulamazsın. Sana bir mağazada satılan ikinci el, temiz 128 GB Bir Apple tablet buldum. Güncelleme desteği seneye kesilebilir ama donup, kasacağını da sanmam. İkinci El iPad 5 Tablet Modeller Mağazadan Satılık 3.000 TL'ye sahibinden.com'da - 1053069299
Param güvende ile göndermiyor adam. Ayrıca parçaların değişmiş olabileceği ihtimali çok yüksek. Benim tavsiyem, gidip yerinde görüp alamıyorsa, güvencesi olmadan almaması.

Param güvende ile göndermiyor adam. Ayrıca parçaların değişmiş olabileceği ihtimali çok yüksek. Benim tavsiyem, gidip yerinde görüp alamıyorsa, güvencesi olmadan almaması.
Ben zaten öylesine örnek olsun diye linki gönderdim. Cihaz özelliklerine falan baksın diye. Tabii ki de görüp alması daha iyi bir şey. Param Güvende ile alması da önemli bir şey.

Biraz daha model önerisi olan var mı gerçekten uzun süreler işimi görecek gerek ofis gerek okul anlamında.

Ve bu ürünlerin şarj süreleri nedir minimum 7-8 saat gitmesi gerekiyor benim için.

Son düzenleme:
Biraz daha model önerisi olan var mı gerçekten uzun süreler işimi görecek gerek ofis gerek okul anlamında.

Ve bu ürünlerin şarj süreleri nedir minimum 7-8 saat gitmesi gerekiyor benim için.
Apple ürünleri performans olarak üstün cihazlardır. Fakat batarya konusunda aynı şeyi diyemem. Ayriyeten Powerbank de kullanmanızı öneririm.

Geri
Yukarı