200 TL civarı Gaming mouse önerisi

Bütçe
200

Radeon RX 5700M

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSİ ALPHA 17 A4DEK-011 AMD RYZEN 7 4800H 8C/16C 2.9GHZ/4.2GHZ AMD RADEON RX5600M 6GB GDDR6 2X16GB 3200 MHZ CL 22 DDR4 SAMSUNG RAM 2TB ADATA SX8100NP NVME M2 SSD 3500 MB/S RS 3000 MB/S WS 17.3 144 HZ FHD İPS AMD FREESYNC PREMİUM STEEL SERİES RGB PER-KEY İNGİLİZCE KLAVYE
Meslek
Üniversite Öğrencisi Ve Mc
120-200 TL civarı kaliteli Gaming mouse önerisi istiyorum. Fareler hakkında çok bilgim yok o yüzden sizlere sorma ihtiyacı duydum. Benim kafamda belirlediğim birkaç model var. Bunlar; MSI GM08, MSI GM10, MSI GM11, MSI DS B1, Corsair katar Pro CH-930C011, ASUS Cerberus modellerini. Güzel gibi duruyor, siz ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
Ekleme yapayım elim büyük ona göre öneri yapabilirseniz sevinirim.

120-200 TL civarı kaliteli Gaming mouse önerisi istiyorum. Fareler hakkında çok bilgim yok o yüzden sizlere sorma ihtiyacı duydum. Benim kafamda belirlediğim birkaç model var. Bunlar; MSI GM08, MSI GM10, MSI GM11, MSI DS B1, Corsair Katar Pro CH-930C011, ASUS Cerberus modellerini. Güzel gibi duruyor, siz ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Eliniz ufak ise G300s öneririm 4 yıl önce mouse pad takımı ile almıştım hala sorunusuz kullanıyorum driver ı ve üzerindeki LED ve tuşları olsun değiştiriliyor öneririm.

Bu bütçedeki en iyi farelerden.

Ayrıca şu da çokça öneriliyor.

Bu da beyaz modeli;

Bu da beyaz modeli;
Eski sensör, alınmaz. @Samotne Ciasteczka
Eliniz ufak ise G300s öneririm 4 yıl önce mouse pad takımı ile almıştım hala sorunusuz kullanıyorum driver ı ve üzerindeki LED ve tuşları olsun değiştiriliyor öneririm.
Kronik sorunlu maalesef.

Bu da beyaz modeli;
Bildiğim kadarıyla bu farelerde çift tıklama sorunu var ve sensörleri kötü.

120-200 TL civarı kaliteli Gaming mouse önerisi istiyorum. Fareler hakkında çok bilgim yok o yüzden sizlere sorma ihtiyacı duydum. Benim kafamda belirlediğim birkaç model var. Bunlar; MSI GM08, MSI GM10, MSI GM11, MSI DS B1, Corsair Katar Pro CH-930C011, ASUS Cerberus modellerini. Güzel gibi duruyor, siz ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
Bence paranı biraz daha biriktirip çok daha kaliteli bir mouse almalısın.
200TL = 27,29$ günümüzde. Bu fiyat aralığında ise Çin taklitleri ve markaların fazla ve eski parçaları geri dönüştürdüğü modeller var.

Kişisel önerim Corsair M65 Elite olurdu.
PMW3391 Sensörü kullanıyor ve yazılımı da gayet güzel.
Omron D2FC-F-K switchleri de unutmamak gerekiyor 50 Milyon tıklama ömrü garantisi veriyor :D

Bir kere alacağınız bir mouse olacağına eminim çünkü gerçekten malzeme kalitesi çok iyi.

Önereceğim bir mouse yok ama önermeyeceğim bir tane var. Ben +300TL civarında SteelSeries Rival 300s almıştım. Mouse 2 metrelik insanlar için tasarlanmış sanırım. Aldığıma pişmanım keşke almadan önce kullanan insanların yorumlarını okusaydım. Sende alacağın varsa kullanan kişilerin yorumlarını dikkate al.

Yeni konular

Geri
Yukarı