200 TL Civarı Mouse Önerisi

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet, galiba 7889652. konum bu benim. Aklımda Aorus M3, Corsair Harpoon RGB Pro, Rival 110, Rival 105, Bloody A90, HyperX Pulsefire Core, CM 110, Rival 300S, G102, eğer Türkiye'ye gelirse Aorus M3 var. Bu arada Vatan'da denediğime göre Rampage Howl elime palm tutuşunda çok güzel oturdu yani alacağım mouse o şekile benzemesi lazım. Şimdiden tamamını okuyan herkese teşekkürler. :) Edit: Galiba Rival 300S 11.11'de indirime girecek ayrıca şu an Corsair Harpoon RGB Pro İtopya'da 150 TL.

A9081 Bloody kullanıyorum yani mousepad ile gelen versiyon. Sorunsuz, kaliteli bir mouse . Zaten kalitesini anlamak için biraz kaliteli internet cafeler kullanıyor buradan çıkartabiliriz .

Eliniz tombik ise G102 önermiyorum. :D Bence HyperX tercih etmeyin ucuz ürünleri genellikle berbat oluyor tıpkı Razer gibi.
Hocam zaten konunun tarihine bakarsanız anlarsınız ben 2017'den beri konu açıyorum ve hala hiçbir şey alamadım o yüzden seneye sakladım sınavdan sonra belki bir bilgisayar toplarım ekipmanları ona alırım. Teşekkürler. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı