200 TL civarında kulakiçi kulaklık önerisi

cryingelectro

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Genelde müzik dinlemek için, nadiren de oyunlarda kullanılacak kulakiçi kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum. Müzik tarzı önemliyse genelde Rock ve Metal müzikle beraber Club müzik de dinlerim. Bu noktada bassların hissedilir olması, mid ve tizlerin de ortalamanın üzerinde olması önemli.

Yaklaşık 5 sene önce SENNHEİSER CX 300-II PRECISION kullanmıştım ve gayet memnundum. Tek problemi kablosunun çabuk bozulmasıydı. Şu an fiyatının 150-200 TL civarında olduğunu görüyorum. O fiyat aralıklarında daha kaliteli bir tavsiyeniz olmazsa tekrardan almayı düşünüyorum. Yine o aralıkta Sennheiser Cx 1.00 ve Sennheiser Cx 275S gibi modeller görüyorum ama daha mı iyilerdir bilmiyorum.

200 TL civarında aradığım özelliklerde ve Türkiye'den temin edebileceğim bir kulaklık tavsiye ederseniz memnun olurum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı