200 TL ekran kartı önerisi

fedheden

Kilopat
Öncelikle hepinize merhaba. Başlıkta göreceğiniz gibi bütçem 100 ile 200 TL arasında. Alacağım ekran kartında çok aşırı performans beklemiyorum. Zaten bu fiyat aralığında bulunmaz onuda biliyorum. İstediğim bir kaç oyunu düşük ayarlarda bile oynatsın benim için yeterli. Şu anda bilgisayarımın onboard grafik sürücüsü ile idare ediyorum. ETS2 gibi bir kaç oyunu oynayabiliyorum ama bunlar bana yetmiyor artık. Yeni bir ekran kartı almanın zamanı geldi deyip sizlere başvuruyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Sistem özelliklerim;
Asus P5G41T-MLX Anakart.
PSU'nun üstünde Peak 300W Regular 250W yazıyor. Ne anlama geldiğini bilmiyorum.
İntel E7500 2.9GHZ işlemci.
32 Bit işletim sistemi. (büyük ihtimal format ile 64 bit yapacağım)

Özellikler bunlar.
Şimdiden vereceğiniz öneriler için teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
O bütçede ekran kartı almaya çalışırsanız paranızı çöpe atarsınız. Hali hazırda APU sistem toplama videoları mevcut. APU' nun ne olduğunu bilmiyorsanız mevcut makalelere bakabilirsiniz. Ama ben kısaca açıklayayım. APU, ekran kartı ve işlemcinin bir arada üretilmesidir. Fiyatıda gayet hesaplı.

O bütçede ekran kartı almaya çalışırsanız paranızı çöpe atarsınız. Hali hazırda APU sistem toplama videoları mevcut. APU' nun ne olduğunu bilmiyorsanız mevcut makalelere bakabilirsiniz. Ama ben kısaca açıklayayım. APU, ekran kartı ve işlemcinin bir arada üretilmesidir. Fiyatıda gayet hesaplı.
100-200 lira arası bütçesi olduğunu söyledi arkadaş. Ayrıca 240, onboard bir karttan çok daha iyi olduğundan arkadaşın istediğini sağlayacaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı