200 TL F/P mikrofon önerisi

can0022

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Plüton
Kendi çapımda küçük kayıtlar alıyorum. 200 TL'yi aşmayacak şekilde fiyat performans mikrofon önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bu ürünler hakkında en ufak bir bilgiye sahip değilim, bunu belirteyim.

Bir de;

Bu iki ürün önerilmiş. Trust için deneyimim şu şekilde; bende 50₺'ye aldığım bir mikrofonu var. Bu mikrofonu çorbaya, meyveli yoğurda falan düşürmeme rağmen hâlâ sapasağlam çalışmakta. Tek problem yaratacak noktası net bir ses için bass açmadığınızda sesiniz kısık gidiyor. Her dakika bağıra bağıra da konuşamıyorsunuz. Özellikle de geceleri.

Kendi çapımda küçük kayıtlar alıyorum. 200 TL'yi aşmayacak şekilde fiyat performans mikrofon önerebilir misiniz?
Bence Trust GXT 232 Mantis.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki ses Trust GXT 232 Mantis ile kaydedildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimsenin bilmediği bir taktik vereyim. Telefonların ahizeleri çok kaliteli ses veriyor. Bunu kullanmak için 10 Liraya bir AUX kablo alıp, mikrofon uygulaması indirmen yeterli. O kadar para vermene hiç gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı