200 TL fare önerisi

Bütçe
200

FiratGorduk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Mouse tutuşum pençe ya da tam şekilde olabilir, fark etmez küçük ya da büyük olması. Tek istediğim aşırı hafif olmaması. 200 TL bandında, gündelik kullanım ve ara ara oyun için bir mouse arıyorum. Bir sürü öneri var. İnsanlardan en güzel yorumları alan ve istediğim bütçede bulduğum mouse şu;
Sizce alınır mı? Alınmazsa da önerileriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Mouse tutuşum pençe ya da tam şekilde olabilir, fark etmez küçük ya da büyük olması. Tek istediğim aşırı hafif olmaması. 200 TL bandında, gündelik kullanım ve ara ara oyun için bir mouse arıyorum. Bir sürü öneri var. İnsanlardan en güzel yorumları alan ve istediğim bütçede bulduğum mouse şu;

50 TL ekleyebilirseniz SteelSeries Rival 3 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Şu anda Sinerji'de 300 TL'ye çok iyi bir mouse var normalde 500 600 TL 18 yılına özel kutluyorlar ama şu anda stoklar yok stoklar gelince hemen alabilirsiniz link: Glorious Model O Siyah Gaming Mouse

Yeni konular

Geri
Yukarı