200 TL Gamepad önerisi

Pusat'a sıcak bakmıyordum zaten. Galiba V2 kablosuz bağlantı var. Satıcı geç cevap verdiği için anlaşmam zor oluyor.
Gidip kendiniz görün, geçen birisiyle konuştum, temizdi de 300 istiyordu, daha alt ilanlar da sorunluydu, takılma olsun, analog olsun birçok problem taşıyordu. Bir noksanlığı var bence, uzaktan alma.

Gidip kendiniz görün, geçen birisiyle konuştum, temizdi de 300 istiyordu, daha alt ilanlar da sorunluydu, takılma olsun, analog olsun birçok problem taşıyordu. Bir noksanlığı var bence, uzaktan alma.

Yok hocam uzaktan almam, kontrol etmeden hiç almam. Bulunduğum bölge de sadece 1 tane var şaka gibi. :D umarım sağlamdır başka yok, bulmam da imkansız ölü bölge buralar.

Pusat kola neden sıcak bakmıyorsunuz? 3 aydan beridir kullanıyorum. Sorunuz varsa sorabilirsiniz. Tabii ki 2. el Xbox One kolu temizse daha iyi bir alternatif.

Pusat kola neden sıcak bakmıyorsunuz? 3 aydan beridir kullanıyorum. Sorunuz varsa sorabilirsiniz. Tabii ki 2. el Xbox One kolu temizse daha iyi bir alternatif.

Hocam Pusat şu an zaten piyasa da yok. Yukarı da iade ettiğini belirten arkadaşlar da var ondan dolayı bakmıyordum. F310 kablolu olduğu için düşünmedim kablosuz daha iyi olur, yine de teşekkür ederim.

Geri
Yukarı