200 TL Gaming mouse tavsiyesi

SaltKemo

Hectopat
Arkadaşlar sıradan Wireless mouse kullanıyorum laptopta sıkıntı olmuyor fakat PC'ye takınca oyunlarda bir süre sonra takılmalar yavaşlamalar oluyor. Sorunun mousedan kaynaklandığını düşünüyorum. En fazla 200 TL olacak şekilde ufak boyutta mouse kullanan ve tavsiye edebilecek arkadaşlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Parmaklar ile çeviriyorum çünkü mausu.

Kendi kullandığım üründür. Aşırı memnunum. Yazılım sayesinde istediğiniz ayarı yapabiliyorsunuz, küçük ve kullanışlı. Yanında mousepad hediye. Fiyatı ona sayarsınız.

2 ay önce mousepad ile birlikte 180+9 TL kargo parası ödemiştim. Malum dolar fiyatları yükseltmiş. :(

Mousu'nuz sorunu pilden kaynaklı olabilir eğer pilliyse. Bendede oluyordu. Tavsiye isterseniz Logitech G102 Lightsync ve Technopat'ta Logitech G203 Lightsync incelemesi var. Tabi ikinci söylediğim fiyat artarsa diye.
Kendi kullandığım üründür. Aşırı memnunum. Yazılım sayesinde istediğiniz ayarı yapabiliyorsunuz, küçük ve kullanışlı. Yanında mousepad hediye. Fiyatı ona sayarsınız.

2 ay önce mousepad ile birlikte 180+9 TL kargo parası ödemiştim. Malum dolar fiyatları yükseltmiş. :(
Hocam kullandığınız mouse elinize küçük geliyor mu?

Kesinlikle tavsiye ederim
Eliniz küçük ise,

Arkadaşlar sıradan Wireless mouse kullanıyorum laptopta sıkıntı olmuyor fakat PC'ye takınca oyunlarda bir süre sonra takılmalar yavaşlamalar oluyor. Sorunun mousedan kaynaklandığını düşünüyorum. En fazla 200 TL olacak şekilde ufak boyutta mouse kullanan ve tavsiye edebilecek arkadaşlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Parmaklar ile çeviriyorum çünkü mausu.

2 Ay önce mousepad ile birlikte 180+9 TL kargo parası ödemiştim. Malum dolar fiyatları yükseltmiş. :(

Mousu'nuz sorunu pilden kaynaklı olabilir eğer pilliyse. Bende de oluyordu. Tavsiye isterseniz Logitech G102 Lightsync ve Technopat'ta Logitech G203 lightsync incelemesi var. Tabi ikinci söylediğim fiyat artarsa diye.

Hocam kullandığınız mouse elinize küçük geliyor mu?

Kesinlikle tavsiye ederim.
Eliniz küçük ise,

Rampage SMX-R63 GLORY Usb Siyah RGB Işıklı 6400dpi Gaming Oyuncu Fiyatları ve Özellikleri şunu sipariş ettim dün iptal edeyim mi sizce nasıl? Bileğim yapışık, parmaklarla çevirerek kullanıyorum genelde o yüzden küçük mouse daha rahat oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı