200 TL i5 11400F için soğutucu önerisi

foxytrotalfa

Hectopat
Bildiğiniz uzere i5 11400F stok fan ile sorun yasayan bir islemci ve Turbo frekanslarina cikamiyor. Uygun fiyafli bir sogutucu onerirseniz cok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
En azından T6 Ultra alınması gerektiği kanaatindeyim, alternatif olarak belki bu da düşünülebilir. T6 Ultra ile arasında ne kadar fark olur bilmiyorum ama 11400F'yi rahatlıkla soğutacaktır.

Dark diamond pro
En azından T6 Ultra alınması gerektiği kanaatindeyim, alternatif olarak belki bu da düşünülebilir. T6 Ultra ile arasında ne kadar fark olur bilmiyorum ama 11400F'yi rahatlıkla soğutacaktır.

Sanirim bunu alacağim

Son düzenleme:
Merhaba soğutmadan iyi anladığınız için size soru sormak istedim. Ben id cooling se 224 xt siparişi verdim 600 TL e fakat bayramdan ötürü kargoya verilmedi o yüzden iptal edebilirim. Sizin konularınızı gördüğümde Performax Perfan'ın aynı soğutucunun ARGB modeli olduğunu ve daha ucuz olduğunu söylemiştiniz. Benim sorum fanların performansı dahil aynı soğutucular mı bunlar ve kullanan kişiler memnun mu hiç duydunuz mu ? Ben kolay kurulumu yüzünden ve forumdaki önerilerle se 224 xt almak istemiştim. İşlemcim i5 11400f ve kasam TD500

Yeni konular

Geri
Yukarı