200 TL kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

Mehmet Demirr

Kilopat
Daha fazla  
Belirttiğim bütçede günlük kullanım için, müzik dinlemek için kablosuz kulaklık arıyorum. Ucunun silikonlu olması daha iyi olur. Aklında 2 model var:
Xiaomi ve Haylou hangisi daha iyidir veya başka alternatif var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Haylou'nun DSP özelliği var daha iyidir ses berraklığı. Aynı zamanda APTX var bu da ses bitrate'ini yüksek iletiyor. Diğer Xiaomi hem eski model hem de piyasada çakması çok. Bende de GT1'ın hem normali hem de XR'ı var Xiaomi'yi arkadaşımdan denedim ve kesinlikle GT1 müzik konusunda daha iyi ses berraklığı konusunda. Bass konusundaysa APTX destekli olan daha iyi QCC 3020 çipi sayesinde. Önerim Haylou.

Son düzenleme:
Arkadaşın dediği gibi Haylou Xiaomi'ye göre bir tık daha iyi. Bende Xiaomi var telefon görüşmesi yaparken ses çok bulanık geliyor.
Ama müzik için kullanacaksanız Xiaomi üzmez.

Haylou'nun DSP özelliği var daha iyidir ses berraklığı. Aynı zamanda APTX var bu da ses bitrate'ini yüksek iletiyor. Önerim Haylou. Diğer Xiaomi hem eski model hem de piyasada çakması çok.
Arkadaşın dediği gibi Haylou Xiaomi'ye göre bir tık daha iyi. Bende Xiaomi var telefon görüşmesi yaparken ses çok bulanık geliyor.
Ama müzik için kullanacaksanız Xiaomi üzmez.
Zaten okula gidip gelirken kullanacağım pek telefon görüşmesi yapmam ama dediğinize göre Haylou bir adım daha önde o zaman onu alayım teşekkürler.
Haylou'nun DSP özelliği var daha iyidir ses berraklığı. Aynı zamanda APTX var bu da ses bitrate'ini yüksek iletiyor. Diğer Xiaomi hem eski model hem de piyasada çakması çok. Bende de GT1'ın hem normali hem de XR'ı var Xiaomi'yi arkadaşımdan denedim ve kesinlikle GT1 müzik konusunda daha iyi ses berraklığı konusunda. Bass konusundaysa APTX destekli olan daha iyi QCC 3020 çipi sayesinde. Önerim Haylou.
GT1 plus ile GT1'in farkı nedir acaba hangisi daha iyi? arada 7 tl fark var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı