200 TL kasa önerisi

Tqashi

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar.
Elimde ASUS Prime H310M-K r2.0 DDR4 mATX bir anakart var.
PSU olarak da: Aerocool VX Plus 600W güç kaynağı var.

Hava akışı iyi olan, güzel bir kasa önerir misiniz?

Max bütçem: 200 TL.

Biraz daha iyisi;

Merhaba dostlar.
Elimde ASUS Prime H310M-K r2.0 DDR4 mATX bir anakart var.
PSU olarak da: Aerocool VX Plus 600W güç kaynağı var.

Hava akışı iyi olan, güzel bir kasa önerir misiniz?

Max bütçem: 200 TL.

Hocam o fiyata ikinci el sizin anakarta uyumlu kasa ben bulamadım fakat 100 TL ekleyerk Akakçe'den bir şeyler bakabilirsin.

Biraz daha iyisi;

Eğer ki böyle bir tercih yaparsa direk fırın niyetine kullanabilir kasanın içini.

Eğer ki böyle bir tercih yaparsa direk fırın niyetine kullanabilir kasanın içini.
Eski sistemleri hatırlamıyorsun sanırım, hangimizde hava akışı süper olan kasa vardı? Özellikle alttaki attığım kasa ve ona ilave edilebilecek bir fan hava akışını başlangıç için yeterli kılacaktır.

Benim fanı bile olmayan eski kasamdaki işlemci, termal macununu düzenli değiştirince ve kasayı hava alan bir yere koyunca 70 dereceyi geçmedi. Ekran kartı da aynı şekilde.

Eski sistemleri hatırlamıyorsun sanırım, hangimizde hava akışı süper olan kasa vardı? Özellikle alttaki attığım kasa ve ona ilave edilebilecek bir fan hava akışını başlangıç için yeterli kılacaktır.

Benim fanı bile olmayan eski kasamdaki işlemci, termal macununu düzenli değiştirince ve kasayı hava alan bir yere koyunca 70 dereceyi geçmedi. Ekran kartı da aynı şekilde.

Hocam eski kasaları hepimiz iyi biliriz. Önceden PSU bile ön taraftaydı. Teknoloji ne çabuk gelişmiş :)

Yeni konular

Geri
Yukarı