200 TL Kesintisiz Güç Kaynağı Önerisi

Furkan Tünel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir sistem topluyacağım. Ama korkuyorum sisteme bir şey olacak diye. Akım korumalı priz alıcam ve UPS alıcam ama hayatımda hiç kullanmadım. Bütçe 150-200TL arası. Bizim burada çok elektrik kesiliyor o yüzden sisteme birşey olmasını istemiyorum. @JaroxJamaica Yardımcı olursan sevinirim dostum :) Birde bu UPS nasıl kullanılıyor ?

UPS öneremem çünkü hangi marka kalitelidir onu bilmiyorum. Kullanımına gelecek olursak, UPS'nin kablosunu fişe tak. UPS'nin arkasında girişler olur o girişlere de kullanacağın elektronik eşyalarını bağlayacaksın.

Onlıne UPS almanı tavsiye ederim.

UPS öneremem çünkü hangi marka kalitelidir onu bilmiyorum. Kullanımına gelecek olursak, UPS'nin kablosunu fişe tak. UPS'nin arkasında girişler olur o girişlere de kullanacağın elektronik eşyalarını bağlayacaksın.

Onlıne UPS almanı tavsiye ederim.
Geçen forumda bir arkadaşın X99 tabanlı sistemi yanmıştı. Aynısı başımıza gelmeden UPS ve akım korumalı priz almak şart. :) Bu arada Online UPS gerçekten çok pahalı.

Akım korumalı priz işini görecektir UPS ye kodlama yapmadığın sürece gerek yok. Elektrikçilerden iyi bir akım korumalı priz almanı tavsiye ederim.

Güncel.

Akım korumalı priz işini görecektir UPS ye kodlama yapmadığın sürece gerek yok. Elektrikçilerden iyi bir akım korumalı priz almanı tavsiye ederim.
Akım korumalı priz zaten alıcaktım ancak geçenlerde bir arkadaşın X99 sistemi yandı. UPS'de bir kenarda dursun işimi görür.

Güncel.

Akım korumalı priz zaten alıcaktım ancak geçenlerde bir arkadaşın X99 sistemi yandı. UPS'de bir kenarda dursun işimi görür.
Önerebileceğin UPS varsa link atar mısın ?

Güncel.

Önerebileceğin UPS varsa link atar mısın ?
Güncel.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı