200 TL kulaklık fare ve klavye önerisi

qRenko

Hectopat
Merhaba. Klavye, mouse ve kulaklık almak istiyorum ama çok bir bütçem yok. Hepsinin toplu olarak satıldığı veya tek tek F/P olan ürün önerisi yaparsanız sevinirim. 200 TL'yi geçmezse çok memnun kalırım.

Toplam: 219.57TL.

Rampage km-rx9 klavye mouse seti var istersen onu al sonra üstüne az daha para koy bı kulaklik al ama bence şu anda her yer çok pahalı yakınında a101 varsa ayın 10 unda gaming ürünler geliyo ben kulaklığını aldım kaliteli oradan al bence çok aşırı kalite sunmaz ama fiyata göre çok iyi videolarında vardır bak al

Mouse ve kulaklığa daha fazla bütçe ayırmanızı öneririm.

Son düzenleme:

Toplam: 219.57TL.

Mouse ve kulaklığa daha fazla bütçe ayırmanızı öneririm.

Rampage km-RX9 klavye mouse seti var istersen onu al sonra üstüne az daha para koy bir kulaklik al ama bence şu anda her yer çok pahalı yakınında A101 varsa ayın 10'unda Gaming ürünler geliyor ben kulaklığını aldım kaliteli oradan al bence çok aşırı kalite sunmaz ama fiyata göre çok iyi videolarında vardır bak al.

Kulaklık için Dark GH100 bana da uygun geldi. Klavye ve mouse olarak da arkadaşın dediği gibi 101'i düşünebilirim ama Dark GH100'ün ses kalitesi vs nasıldır emin olamadım. Videolarını izledim fakat tam bilemedim uzun süre bozulmadan gider mi?

Maksimum 200 civarlarında önerebileceğiniz kulaklık var mıdır peki.

Yeni konular

Geri
Yukarı