200 TL kulaklık önerisi

Bütçe
200
@Celeborn kullanmak zorundayım. Bilmeden aldım zaten. Hızlı kaydırınca algılamıyor. Yakın zamanda değiştireceğim zaten. Teknoloji şans işidir. Siz 2 yıl kullanmış olabilirsiniz fakat diğerleri 1-2 ay kullanıyor. 🙂 Yani onların yerinde olsaydınız kalitesiz olacaktı değil mi?
Hocam Sharkoon çok mu kaliteli bir marka?

Kaliteli bir markadır. Alman markası. Her markanın olduğu gibi kötü ve iyi ürünleri olabiliyor.
Hocam madem böyle bir yargı ile bakıyorsunuz teknolojik aletlere neden Gamepower, Rampage direkt çöptür diyorsunuz? Kendinizle çelişmeyi önce bırakın sonra insanların bütçesine göre önerinizi yapın geçin. Parası olan insan zaten Gamepower ya da Rampage gibi markalara yönelmez.

Hocam madem böyle bir yargı ile bakıyorsunuz teknolojik aletlere neden Gamepower, Rampage direkt çöptür diyorsunuz? Kendinizle çelişmeyi önce bırakın sonra insanların bütçesine göre önerinizi yapın geçin. Parası olan insan zaten Gamepower ya da Rampage gibi markalara yönelmez.
Neden mi diyorum? Çünkü kalitesiz ve logo basılmış ürün. Gamepower gibi markaların satıldığı fiyata daha kaliteli ürünler var. Parası olmayan adam Gamepower gibi ürünler alıyor fakat o bütçede daha kaliteli ürünler var. Şimdi diyeceksin "nerede basılmış?" diye. Bakabilirsin:

Nedense aynı. 😉

Neden mi diyorum? Çünkü kalitesiz ve logo basılmış ürün. Gamepower gibi markaların satıldığı fiyata daha kaliteli ürünler var. Parası olmayan adam Gamepower gibi ürünler alıyor fakat o bütçede daha kaliteli ürünler var. Şimdi diyeceksin "nerede basılmış?" diye. Bakabilirsin:

Nedense aynı. 😉
Ben size aynı olmasının nedenini söyleyeyim. Bu gördüğünüz tasarımların hiçbirinin patenti yok ve piyasanın en iyi markalarının tasarımlarına benziyor. Yüz tane insana önerdiğiniz Tronsmart Sono isimli kulaklık HyperX Cloud serisinin birebir aynısı. Peki aynısı olmasına rağmen kalitesi kötü mü ? Hayır. Tronsmart piyasaya çıkmadan önce ben Fantech MH82 Echo kullanıyordum o da aynı tasarım, aynı sürücü sadece farklı marka(eminim ki aynı üretim bandından çıkmışlardır) onun da kalitesi fiyatına göre aşırı iyiydi. Demek ki tasarım kopyalamayla ya da logo basmayla bu işlerin kalitesi ölçülmüyor. Ayrıca Sharkoon diye forumda aratırsanız eminim ki Gamepower kadar hasarlı ürün konularını göreceksiniz.
Edit: Bunu unuttum ":)"

Ben size aynı olmasının nedenini söyleyeyim. Bu gördüğünüz tasarımların hiçbirinin patenti yok ve piyasanın en iyi markalarının tasarımlarına benziyor. Yüz tane insana önerdiğiniz tronsmart sono isimli kulaklık HyperX Cloud serisinin birebir aynısı. Peki aynısı olmasına rağmen kalitesi kötü mü? Hayır. Tronsmart piyasaya çıkmadan önce ben fantech MH82 echo kullanıyordum o da aynı tasarım, aynı sürücü sadece farklı marka(eminim ki aynı üretim bandından çıkmışlardır) onun da kalitesi fiyatına göre aşırı iyiydi. Demek ki tasarım kopyalamayla ya da logo basmayla bu işlerin kalitesi ölçülmüyor. Ayrıca Sharkoon diye forumda aratırsanız eminim ki Gamepower kadar hasarlı ürün konularını göreceksiniz.
Edit: Bunu unuttum ":)"

Hala fason yaptıklarından haberiniz yok değil mi:D.

Geri
Yukarı