200 TL kulaklık önerisi

Bütçe
200
Hocam benim tek önceliğim mikrofonunun kaliteli olması diye yazdım. Diğer özellikler 2.planda kalıyor. Olsa güzel olur, sadece mikrofonu kaliteli olsa da olur yani.

Yazılan tüm modellere baktım ve arasında en iyi mikrofona sahip olan bu RM-K18 olanı. Bunu alacağım. Teşekkür ederim öneri için.

Önemli değil. 😉

Hocam benim tek önceliğim mikrofonunun kaliteli olması diye yazdım. Diğer özellikler 2.planda kalıyor. Olsa güzel olur, sadece mikrofonu kaliteli olsa da olur yani.

Yazılan tüm modellere baktım ve arasında en iyi mikrofona sahip olan bu RM-K18 olanı. Bunu alacağım. Teşekkür ederim öneri için.

Merhaba memnun musunuz kulaklıktan bende de 1 ay önce bunun tıpatıp aynısı rm K28 vardı 1 haftada ışıkları bozuldu.

Merhaba memnun musunuz kulaklıktan bende de 1 ay önce bunun tıpatıp aynısı rm K28 vardı 1 haftada ışıkları bozuldu.
O an nedense kararımı değiştirip James Donkey 711 aldım. Kulaklığın mikrofonu ilk başlarda iyiydi fakat sonraları sesi çok fazla kısıldı, konuştuğum insanlar beni duymuyordu düzgün bir şekilde. Onu bir kenara kaldırdım. Şimdi CH321 kullanıyorum. Mikrofonu bir harika. Ben ikinci elde sıfır ayarında 150 TL'ye aldım. 150 TL olmasa almazdım. Ama yine de sıfır fiyatını da hak eden bir ürün. Fakat eğer CH321'in fiyat aralığında bir kulaklık düşünüyorsanız Gamenote H2002D modelini öneririm. Mikrofon kaliteleri aynı sayılır.

O an nedense kararımı değiştirip James Donkey 711 aldım. Kulaklığın mikrofonu ilk başlarda iyiydi fakat sonraları sesi çok fazla kısıldı, konuştuğum insanlar beni duymuyordu düzgün bir şekilde. Onu bir kenara kaldırdım. Şimdi CH321 kullanıyorum. Mikrofonu bir harika. Ben ikinci elde sıfır ayarında 150 TL'ye aldım. 150 TL olmasa almazdım. Ama yine de sıfır fiyatını da hak eden bir ürün. Fakat eğer CH321'in fiyat aralığında bir kulaklık düşünüyorsanız Gamenote H2002D modelini öneririm. Mikrofon kaliteleri aynı sayılır.

Peki Gamenote dediğiniz 7.1 mi?

Stereo kulaklık. Çok kayıp bir özellik değil bence 7.1. Şu anda çoğu üründe 7.1 var ve çoğunu kullandım. Windows’un kendisinden de 7.1 yapılabilir bence. Onun haricinde, hissiyat çok güzel kafa yapısına göre ayarlanabiliyor. Sadece birazcık baskı yapabilir ama rahatsız etmez. Tasarımı çok güzel özellikle, RGB’siz bir ürün isterseniz H2000D derdim. Kullanılan renk ıskalası da harika. Ses seviyesini henüz test edemedim, ama tok bir sesi mevcut. Mikrofon kalitesi gayet tatmin edici.

Stereo kulaklık. Çok kayıp bir özellik değil bence 7.1. şu anda çoğu üründe 7.1 var ve çoğunu kullandım. Windows'un kendisinden de 7.1 yapılabilir bence. Onun haricinde, hissiyat çok güzel kafa yapısına göre ayarlanabiliyor. Sadece birazcık baskı yapabilir ama rahatsız etmez. Tasarımı çok güzel özellikle, RGB'siz bir ürün isterseniz H2000D derdim. Kullanılan renk ıskalası da harika. Ses seviyesini henüz test edemedim, ama tok bir sesi mevcut. Mikrofon kalitesi gayet tatmin edici.

H2000D'yi hiçbir yerde bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı