200 TL kulaklık önerisi

Bütçe
225

BaranErn

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 200-225 TL'ye kadar bütcem var bana güzel bir oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz? Mikrofon kalitesi iyi olan, sesimi net ve Deep ses yapmadan alacak bir mikrofonlu kulaklık bakıyorum. Rampage titan X ve Gamepower jin arasında kaldım sizce hangisi daha iyi?

Arkadaşlar 200-225 TL'ye kadar bütcem var bana güzel bir oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz? Mikrofon kalitesi iyi olan, sesimi net ve Deep ses yapmadan alacak bir mikrofonlu kulaklık bakıyorum. Rampage titan X ve Gamepower jin arasında kaldım sizce hangisi daha iyi?

Tronsmart Sono kulaklığını alabilirsin ama elinde idare edebileceğin bir kulaklık varsa kesinlikle AliExpress'ten kupon kardeşliği ile Eksa E900 Pro modelini almanı öneririm bizzat kullanıyorum ses ve mikrofon kalitesi çok iyi Türkiye'de aynı kulaklık 450 TL'den satılıyor ben 202 TL'den aldım kupon kullanarak ve 24 TL vergi ödedim ve kulaklık bana 23 günde ulaştı.

Hocam çok kaliteli deyince olmuyor. Kullandım ve memnunum deyin. O zaman haklılık payınız olur.

Hocam çok kaliteli derken kullandımki diyorum kaç kere yere düştü hiçbir şey olmadı ses kalitesi de güzel ondan dedim.
Normal kullanımda sorun çıkarmadı bana tavana asıp barfiks çektiysen bilmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı